tv3.lv

Gājienā popularizē un atbalsta Latvijas preces

Ar plašu gājienu un preču demonstrēšanu, Rīgas centrā šodien iedzīvotāji tika aicināti iegādāties un lietot Latvijā ražotus produktus un preces.

2014. gada 27. septembrī 18:38

Krievijas embargo dēļ Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera septembra sākumā sāka kampaņu “Latvijas labums”, aicinot iedzīvotājus veicināt vietējo ekonomiku un pirkt mūsu valstī ražotus produktus un preces – tā glābjot un atbalstot vietējos uzņēmējus. Kampaņas rīkotāji uzskata, ka tā jau tagad devusi labus rezultātus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nupat notika aptauja, kurā jautājām iedzīvotājiem vai viņi izvēlas Latvijas preci šajā laikā. Vairāk nekā 40% atbildēja, ka jā, patiešām, viņi izvēlas pašmāju preci arī tirgotāji saka, ka zināms uzlabojums ir un procentuāli pērk vairāk Latvijas produktus un ir pirmie rezultāti,” norāda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras vadītājs Jānis Endziņš.

Šodien “Latvijas labumi” devās parādē pa Rīgas ielām. Svinīgajā gājienā uzņēmēji iepazīstināja ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Gājienā piedalījās lielāko tirdzniecības ķēžu, kā arī ražotāji un pakalpojumu sniedzēji. Jautro un krāšņo gājienu vēroja liels skaits interesentu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm