“Food Union” ieguldījis 90 000 eiro zīmola “Lakto” attīstībā

Pārtikas koncerns “Food Union” investējis 90 000 eiro zīmola “Lakto” attīstībā un izveidojis bezlaktozes raudzēta piena produktu līniju “Lakto Imuno”, informē “Food Union” pārstāvji.

20. martā 13:51

Kā norāda uzņēmumā, “Lakto Imuno” recepti Rīgā izstrādājuši “Food Union” svaigo piena produktu izcilības centra pārtikas tehnologi, savukārt produktu ražošana notiek uzņēmuma specializētajā Valmieras rūpnīcā “Valmieras piens”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat uzņēmuma pārstāvji informē, ka “Lakto Imuno” bezlaktozes raudzēta piena produkti ir pieejami četrās garšās – granātābolu, mango, aveņu-melleņu un zemeņu-rabarberu. Produkti tiek fasēti 100 grami pudelītēs, un katra porcija satur 62 kalorijas un 8,5 g cukura uz 100 grami produkta.

Pārtikas koncerna “Food Union” grupā ir Latvijas “Valmieras piens” un “Rīgas piena kombināts”, kas 2020.gada februārī pievienoja “Rīgas piensaimnieku”, tāpat grupā ir saldējuma ražotājs Igaunijā “Premia”, saldējuma ražotājs Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītājs “Hjem Is”, saldējuma ražotājs Norvēģijā “Isbjrn Is”, saldējuma ražotājs Rumānijā “Alpin57Lux”.”Food Union” ir arī divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm