“Food Union” iegulda 25 000 eiro jaunu jogurta kokteiļu izveidē

Piena pārstrādes koncerns “Food Union” paplašinājis zīmola “Valmiera” piedāvājumu ar diviem jauniem “Shake Me Up” jogurta kokteiļiem, to izveidē ieguldot 25 000 eiro, informēja uzņēmumu grupas pārstāvji.

2022. gada 22. aprīlī 19:00

“Gluži kā dzīvesstila tendences, arī “Valmieras” jogurta kokteiļi “Shake Me Up” nestāv uz vietas – to klāsts kļūst lielāks, garšas daudzveidīgākas, pieprasījums augstāks. (..) Pēc pirmajiem pārdošanas rādītājiem jau redzam, ka abi jaunie kokteiļi ar banānu-ķiršu un cepumu-krēma garšām patērētājiem jau ir iegaršojušies – tas priecē un rada pārliecību, ka dzeramo uzkodu kategorijai Latvijā ir labs izaugsmes potenciāls,” pauda “Food Union” piena produktu zīmolu vadītāja Ilona Jaroša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauno “Valmieras” jogurta kokteiļu receptes ir izstrādātas “Food Union” Svaigo piena produktu izcilības centrā, par galveno sastāvdaļu izmantojot pienu, kas papildināts ar dabīgām piedevām un pienskābes baktēriju ieraugu.

Ražošana notiek “Rīgas piena kombinātā” uz PET līnijas.

Uzņēmumu grupā ir Latvijas “Valmieras piens” un “Rīgas piena kombināts”, kas 2020.gada februārī pievienoja “Rīgas piensaimnieku”, tāpat grupā ir lielākais saldējuma ražotājs Igaunijā “Premia”, lielākais saldējuma ražotājs Dānijā “Premier Is” un saldējuma izplatītājs “Hjem Is”, saldējuma ražotājs Norvēģijā “Isbjrn Is”, saldējuma ražotājs Rumānijā “Alpin57Lux”. “Food Union” ir arī divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā.

“Food Union” grupas globālais vadītājs ir Ukrainā dzimušais un pieredzi piena nozarē Krievijā guvušais Andrejs Beshmeļņickis. Grupu finansiāli atbalsta Honkongā bāzēta investīciju kompānija “Meridian Capital Limited” un Āzijas privātā kapitāla firma “PAG”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm