“Dzintars” smaržu “Rīgas ceriņi” atjaunošanā investēti 100 000 eiro

Ar zīmolu “Dzintars” strādājošais kosmētikas ražotājs SIA “H.A.Brieger” ieguldījis 100 000 eiro, lai atsāktu ražot smaržu “Rīgas ceriņi” ražošanu jaunā interpretācijā, “tv3.lv” informēja uzņēmuma pārstāvji.

6. oktobrī 12:42

Tagad veikalos šo parfimērijas ūdeni 60 mililitru tilpumā varēs atpazīt pēc nosaukuma “Lilac of Riga”, kurā ceriņu smaržu notis ir papildinājuši pačūlijas un tabakas aromāti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kopējās investīcijas kompānijas smaržu kompozīcijas uzlabošanā, jaunā iepakojuma un produktu dizaina izstrādē pārsniedz 100 000 eiro.

“Lilac of Riga” smaržas varēs iegādāties vienīgi Latvijā.

Anastasija Udalova.
“H.A.Brieger” līdzīpašniece un vadītāja

“Esam cerību pilni, ka ne tikai Rīgas, bet arī visas Latvijas jaunatne novērtēs jauno “Lilac of Riga” (iepriekš – “Rīgas ceriņi”) aromātu, kas ir mūsu, “H.A.Brieger”, nākamais nozīmīgais solis “Dzintars” zīmola atjaunošanā. Izstrādājot jauno smaržu kompozīciju, iedvesmojāmies no mūsdienu Rīgas urbānās sajūtas, ko iemieso šeit dzīvojošie un studējošie jaunieši – cerību, ambīciju, un radošuma pilnie. “Lilac of Riga” ir leģendāro 1952. gadā radīto smaržu reinterpretācija – saglabājot pamatformulu, pievienojām tai aktuālāku “skanējumu” gan aromāta, gan arī noformējuma un komunikācijas ziņā. Tagad šīs smaržas pulsēs vienā ritmā ar šodienas Rīgas “jaunajiem ceriņiem”.”

Smaržas “Rīgas ceriņi” ir vienīgās smaržas, ko ražoja fabrikas darbības laikā. Smaržas 1958. gadā saņēma balvu “Pasaules izstādē” Briselē.

2021. gada rudenī “H.A.Brieger” ierobežotā 500 flakonu daudzumā un ar vēsturisko aromāta formulu atsāka “Rīgas ceriņu” ražošanu.

Kosmētikas ražotājs “H.A.Brieger” ir zīmola “Dzintars” īpašnieks. “H.A.Brieger” reģistrēta 2006.gadā, liecina informācija “Lursoft”. Tās nosaukums līdz 2020.gada oktobra sākumam bija SIA “Instruments”, bet līdz 2021.gada janvāra sākumam – “Dzintars Production”. Kompānijas pamatkapitāls ir 284 500 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“H.A.Brieger” īpašnieki ir SIA “Skinest Asset Management” (67%), kuras patiesais labuma guvējs ir Igaunijas uzņēmējs Oļegs Osinovskis, un SIA “Asko R” (33%), kuras īpašniece ir Udalova.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm