tv3.lv

Ziepniekkalnā pēc rekonstrukcijas durvis ver “Maxima” veikals; investīcijas teju miljons eiro

Ceturtdien, 29. aprīlī, ievērojot stingrāko epidemioloģisko piesardzību, durvis pēc rekonstrukcijas vēris “Maxima X” veikals Rīgā, Dižozolu ielā 1, informēja mazumtirgotāja pārstāvji.

2021. gada 29. aprīlī 12:13

Veikala izveidē investēti vairāk nekā 812 000 eiro, kopumā nodrošinot 24 darba vietas.

“Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore Evija Grīnberga

“Ir patiess prieks, ka īsi pirms maija svētkiem varam atvērt “Maxima X” formāta veikalu, kas pēc 3,5 mēnešu rekonstrukcijas darbiem kļuvis vēl modernāks, apmeklētājiem ērtāks un darbiniekiem ergonomiskāks. Tagad veikala tuvumā mītošajiem iedzīvotājiem, kā arī blakus esošā parka apmeklētājiem būs vēl lielākas iepirkšanās iespējas, lai iegādātos ikdienai nepieciešamos produktus par zemām cenām vienuviet. Rekonstrukcijas laikā īpaši padomāts arī par vides jomu, ievērojamu daļu līdzekļu investējot tieši ilgtspējīgos risinājumos, sākot no LED apgaismojuma līdz pat tādām detaļām kā aukstumvitrīnas, kur izmantots dabai draudzīgāks freons.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā “Maxima X” formāta veikala telpas 844 kvadrātmetru platībā tika pilnībā pārveidotas, pilnībā pārbūvēti inženiertīkli, kā arī telpās radīta jauna apdare un atjaunota ēkas fasāde, radot mūsdienīgu veikala ārējo izskatu. Papildus tam veikalā paplašināts pašapkalpošanās kasu daudzums līdz piecām: trijās norēķinus par pirkumiem var veikt ar skaidru naudu un norēķinu karti, savukārt pārējās divās tikai ar norēķinu karti.

Ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai pilnībā nomainīts jumta segums, izmantots jauns energoefektīvs LED apgaismojums, ierīkota jauna ventilācija ar siltuma atgūšanas funkcijām, aukstumvitrīnu darbībai izmantots dabai draudzīgāks freons. Labiekārtota apkārtējā veikala teritorija – atjaunots ietvju segums gar veikalu.

“Maxima Latvija” 2019. gadā strādāja ar 836,727 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 25,5% un bija 27,496 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro.

“Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm