Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“TV3 Group” un “ViacomCBS Networks International” nodibina partnerību Baltijas valstīs

“TV3 Group” un “ViacomCBS Networks International” nodibina partnerību Baltijas valstīs, kas dos iespēju nākamās paaudzes televīzijas “Go3” skatītājiem baudīt “ViacomCBS” zīmola saturu, informēja “TV3 Group” .

2021. gada 2. decembrī 10:00

No 1. decembra “Go3” Baltijas skatītājiem piedāvās “ViacomCBS” satura bibliotēku, kas būs pieejama “Paramount+” vidē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satura piedāvājumā ietilpst tādas “Paramount Pictures” kulta filmas kā “Forests Gamps”, “Neiespējamā misija”, “Glābjot ierindnieku Raienu”, “Noķer mani, ja vari”, “Transformeri – pēdējais bruņinieks”, ‘Pasaules karš Z”, kā arī spilgtākie CBS un šovi un seriāli, kā piemēram, “Taisnā tiesa”, ‘Labā sieva”, “Miljardi”. Nākotnē saturs tiks papildināts ar citām “Paramount Pictures” aktuālajām filmām un vairākiem seriāliem, piedāvājot arī jaunākās sezonas.

Sadarbībā ietilpst arī labi zināmie “Nickelodeon” un “Nick Jr.”, kas piedāvā bērnu iecienītos šovus “Ķepu patruļa” (“PAW Patrol”), “Šimmera un Šaina”, “Blū pavedieni tev”, kā arī “Sūklis Bobs Kvadrātbiksis”.

Tāpat būs pieejami leģendārie MTV šovi “Darija” un “Uzķīlē manu vāģi”, kā arī šobrīd jauniešu vidū pieprasītie šovi kā “Identitāte” un “Džērsijas krasts”.

Pirmo reizi Baltijā būs pieejams saturs no “Awesomeness” un “Comedy Central” zīmoliem. No “Comedy Central” skatītājiiem būs pieejami tādi seriāli un šovi kā “Iereibusī vēsture”, “Awkwafina: Nora no Kvīnsas” un “Kejs un Pīls”, savukārt “Awesomeness” piedāvās “Zaks un Mia”, “Viegls kā spalviņa” un citus produktus. “Comedy Central” un “Awsomness” produkti būs ekskluzīvi pieejami “Paramount+” caur “Go3”. “Comedy Central” un “Awesomeness” šovi, tāpat kā daudzie “Nickelodeon” un MTV šovi, būs ekskluzīvi pieejami “Paramount+” tikai nākamās paaudzes televīzijā “Go3”.

Jans Vikritoviczs,

Jans Vikritoviczs, “TV3 Group Pay TV” vadītājs Baltijā

“Esam gandarīti kļūt par “ViacomCBS” straumēšanas partneri Baltijā. Kopā mēs “Go3” skatītājiem dāvāsim tūkstošiem stundu pasaules līmeņa satura. “Paramount+” saturs ir aktuāls dažādām paaudzēm un gaumēm pateicoties plašai izvēlei visos žanros, sākot ar kases grāvēju filmām un seriāliem, līdz realitātes šoviem, stand-up komēdijām un skatītākajam bērnu saturam.”

Elena Balmonte, vecākā viceprezidente,

Elena Balmonte, vecākā viceprezidente, “ViaCBS Networks International” rīkotājdirektore Krievijā, NVS valstīs, Baltijas valstīs, Ukrainā un Gruzijā

“Esam gandarīti par iespēju paplašināt mūsu sadarbību ar “TV3 Group”, izmantojot vietējo “Paramount+” pakalpojumu. Mēs Baltijas valstīs saskatām lielu potenciālu, jo tas ir viens no tehnoloģiski attīstītākajiem reģioniem Eiropā, līdz ar to mums bija svarīga ienākšana tirgū ar tik plašu “ViacomCBS” satura bibliotēku. Ar “Paramount+” satura piedāvājumu abonentiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā būs pieeja iespaidīgam “ViacomCBS” satura klāstam, kas iekļauj plaši atpazīstamus zīmolus kā Paramount Pictures, “SHOWTIME”, “CBS”, “Comedy Central”, “MTV, Nickelodeon”, “Nick Jr.” un “Awesomeness”, no kuriem daudzi būs pieejami ekskluzīvi.”

“ViacomCBS Networks International”, kas ir “ViacomCBS Inc.” struktūrvienība, sastāv no daudziem pasaulē slavenākajiem patērētāju zīmoliem. Tā portfolio ietilpst “Channel 5”, “Telefe”, “Network 10”, “Nickelodeon”, “MTV”, “Comedy Central”, “BET”, “Paramount Network”, kā arī “Paramount+”, “ViacomCBS International Studios” un “Pluto TV” straumēšanas servisi. Papildus inovatīviem straumēšanas servisiem un digitāliem video produktiem, ‘ViacomCBS Networks International” nodrošina spēcīgas ražošanas, izplatīšanas un reklāmas risinājumu iespējas partneriem piecos kontinentos un vairāk nekā 180 valstīs.

Foto: REUTERS/SCANPIX

“TV3 Group” ir Baltijas mediju grupa, kas ietilpst “Bite Group” sastāvā un pieder globālam aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumam “Providence Equity Partners”. Latvijā “TV3 Group” apvieno TV kanālus TV3, TV6, “TV3 Plus”, “TV3 Life”, “TV3 Mini”, radio stacijas “Star FM” un “Top radio”, video satura platformu “TV3 Play”, portālu “skaties.lv” un nākamās paaudzes televīziju  “Go3”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma