tv3.lv

Tiek vākti paraksti, lai Covid‑19 laikā ļautu strādāt mazajiem uzņēmējiem

Portālā “Mana balss” sākta parakstu vākšana, lai Covid-19 laikā ļautu strādāt mazajiem uzņēmējiem, novēroja aģentūra LETA.

2021. gada 13. februārī 18:22

Kā iniciatīvas autore norādīta Evija Grāmatiņa, kura skaidrojusi, ka iniciatīvas mērķis ir ļaut mazajiem uzņēmējiem strādāt Covid-19 laikā, ievērojot piesardzību un ņemot vērā profilaktiskos nosacījumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Dažu profesiju pārstāvjiem vakcinēšana pret Covid-19 varētu būt obligāta, norāda tiesību eksperts

Viņa uzskata, ka valdība Covid-19 ierobežošanai ir izvēlējusies, daudziem nepieņemamu risinājumu, nosakot aizliegumu mazajiem uzņēmējiem veikt saimniecisko darbību.

Grāmatiņa rosina tā vietā kopā ar nozaru pārstāvjiem meklēt “valstij un tās iedzīvotājiem ilgtspējīgus risinājumus”, lai būtu iespējams atjaunot saimniecisko darbību, nosakot samērīgus saimnieciskās darbības ierobežojumus, kuri ļautu gūt ieņēmumus un līdz ar to arī ļautu mazajiem uzņēmumiem pārvarēt krīzi.

“Valdība pašreiz, ierobežojot Covid-19, cenšas to samazināt līdz saslimstības līmenim “0”, tomēr tās uzstādījumam būtu jābūt – par veselu, ilgtspējīgu sabiedrību un ekonomiku neatkarīgi no krīzēm, ņemot vērā valsts ekonomikas, sabiedrības, indivīda un uzņēmēju intereses,” uzskata Grāmatiņa.

Viņasprāt, ar mainītiem ierobežojumiem mazajiem un vidējiem uzņēmējiem un pašnodarbinātām personām būs iespēja veikt saimniecisko darbību un gūt ienākumus arī Covid-19 un jebkādu turpmāko krīžu laikā. “Un sabiedrība gūs pārliecību, ka valdībai prioritāra tomēr ir pati sabiedrība, tās visplašākā labklājība un ilgtspēja, nevis krīzes, kas nāk un iet,” uzsvēra Grāmatiņa.

Iniciatīvai gūstot 10 000 parakstus, to iesniegs Saeimā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm