tv3.lv

Starp tirdzniecības centriem “Spice” un “Spice Home” par 800 000 eiro plāno izveidot promenādi

Starp tirdzniecības centriem “Spice” un “Spice Home”, investējot 800 000 eiro, plānots izveidot promenādi, kuras būvniecības darbi sākti jau maijā, informēja tirdzniecības centru pārstāvji.

2021. gada 9. jūnijā 13:44
Tirdzniecības centra “Spice” direktore Kadrija Pudova

“Promenādes pārdomātā arhitektūra uzlabos vidi pie tirdzniecības centriem, padarot pārvietošanos starp abiem centriem ērtāku, patīkamāku un drošāku. Turklāt Promenādē speciāli izveidotās moduļu mājiņās būs pieejams klientu vēlmēm atbilstošs, kvalitatīvs vietējo ražotāju piedāvājums gardēžiem no astoņiem nomniekiem – sākot no svaigiem dārzeņiem, gaļas un jūras veltēm, līdz dažādu virtuvju restorānu piedāvājumam.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Promenādes būvniecībā un labiekārtojumā tiks izmantoti ilgtspējīgi risinājumi, būs pieejami galdiņi un soli maltītes baudīšanai un atpūtai ārā.

Ttirdzniecības centra “Spice” tehniskais direktors skaidro, ka promenādes konstrukcijas un moduļu mājas tiks veidotas no koka, savukārt teritorijas labiekārtojumam izvēlēti risinājumi, kas gatavoti no pārstrādātiem materiāliem. Uz jumta tiks izvietotas saules baterijas, kuras ražos elektrību promenādes nomnieku telpu apsildei un dzesēšanai.

Projektā tiks uzstādīti arī atpūtas soli ar saules baterijām elektronikas uzlādei. Tāpat tiks uzstādītas papildus elektroauto uzlādes vietas.

Topošās promenādes projekta autori ir SIA “Lejnieku projektēšanas birojs”, būvdarbus veic SIA “PRO DEV”, būvuzraugs – SIA “Fabrum”.

Tirdzniecības centra “Spice” īpašniece SIA “Tirdzniecības centrs Pleskodāle” reģistrēta 2000.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 711 432 eiro. “Tirdzniecības centra Pleskodāle” 75% kapitāldaļu īpašnieks ir Igaunijas uzņēmums “Kapitel”, bet 25% pieder Igaunijas uzņēmumam “Tristafan”. Savukārt kompānijas patiesie labuma guvēji ir Igaunijas pilsoņi Tomas Annus un Mati Polli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm