tv3.lv

Seksīgās dāmu veļas zīmolam “Amoralle” pievienosies luksusa klase – “Glamoralle”

Sieviešu veļas zīmolam “Amoralle” paplašinot darbību, dibināts jauns zīmols “Glamoralle”, apstiprina zīmola “Amoralle” pārvaldītājas SIA “Sockbox” īpašniece Inese Ozola.

2014. gada 18. septembrī 17:06

Viņa norāda, ka ar jaunā zīmola vārdu tiks ražots luksus klases apģērbs. Sīkākas ieceres Ozola pagaidām neatklāj, oficiāls paziņojums presei sekošot tuvāko pāris nedēļu laikā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā zīmola pārvaldīšanai 9.septembrī dibināts arī jauns uzņēmums SIA “Glamoralle”, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro.

Zīmola “Amoralle” piedāvājumā ir sieviešu zeķu, veļas un nakts tērpu līnijas. Patlaban “Amoralle” produkcija ir pieejama 27 tirdzniecības vietās Latvijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Vācijā, Francijā, Saūda Arābijā, Nīderlandē, Krievijā, ASV u.c.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, “Sockbox” pērn dubultojusi apgrozījumu, sasniedzot 286 694 eiro. Gadu iepriekš uzņēmuma apgrozījums bija 143 643 eiro. Pērn uzņēmums strādāja ar zaudējumiem 727 eiro apmērā, bet 2012.gadā uzņēmums peļņa bija 314 eiro.

SIA “Sockbox” dibināta 2008.gada 13.maijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2846 eiro. “Sockbox” pilnībā pieder Ozolai.

Saskaņā ar “Firmas.lv” informāciju, Ozolai pieder arī uzņēmumi SIA “Sock and Box” un SIA “Zeķu veikals”. Abi uzņēmumi darbojas tekstilizstrādājumu, apģērbu, apavu un ādas izstrādājumu tirdzniecībā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm