tv3.lv

“Repharm” grupas uzņēmumam atļauj veikt galīgo “Olainfarm” akciju atpirkšanu

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padome atļāvusi “Repharm” grupas mātesuzņēmumam AS “AB City” veikt galīgo zāļu ražotājas AS “Olainfarm” akciju atpirkšanu, aģentūru LETA informēja FKTK pārstāvji.

2021. gada 29. decembrī 17:11

Vienas akcijas cena galīgajā atpirkšanā ir 9,26 eiro.

Galīgās akciju atpirkšanas rezultātā citiem akcionāriem piederošās “Olainfarm” akcijas tiks atsavinātas par labu “AB City”, kas kļūs par vienīgo uzņēmuma īpašnieci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ieraksta datums noteikta nākamā darba diena pēc informācijas par galīgo atpirkumu publikācijas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. Ieraksta datumā akcijas tiek bloķētas akcionāru kontos un akcionāri zaudē tiesības rīkoties ar tām.

Obligāti atpērkamas ir 549 837 “Olainfarm” akcijas, kas aprēķināts, no kopējā akciju skaita atņemot “AB City” uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata iegūtās no 13 535 241 akcijas izrietošās balsstiesības.

Tādējādi “Olainfarm” akciju atpirkšanai būs nepieciešami 5 091 491 eiro.

Vienas akcijas atpirkšanas cena ir noteikta saskaņā ar Finanšu instrumentu tirgus likumā noteikto metodi, kas paredz mērķa sabiedrības jeb šajā gadījumā “Olainfarm” tīros aktīvus dalīt ar emitēto akciju skaitu. Tīrie aktīvi tiek aprēķināti no kopējiem aktīviem, atskaitot “Olainfarm” piederošās pašas akcijas un saistības. Ievērojot, ka akcijas cena, kas aprēķināta saskaņā ar pēdējo – 2021.gada trešā ceturkšņa – konsolidēto pārskatu, nav par 10% lielāka, salīdzinot ar cenu, kas aprēķināta no konsolidētā revidētā 2020.gada pārskata datiem, vienas atpērkamās akcijas cena nevar būt zemāka par 9,26 eiro par akciju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm