tv3.lv

Pārtrauks “Galactico” lielveikalu aliansi. Būtiskas izmaiņas dāvanu karšu īpašniekiem

No 1. jūnija mainīti “Galactico” Dāvanu kartes un “Galactico” Privilēģiju programmas noteikumi, tuvojoties “Galactico” alianses pārtraukšanai pēc 10 gadu sadarbības, informē tirdzniecības centru pārstāve Ilze Žūka.

2019. gada 7. jūnijā 14:29

“No šā gada 1. septembra tiks pārtraukta “Galactico” alianse. Tas nozīmē, ka iespējas iegādāties “Galactico” produktus – Dāvanu un Privilēģiju kartes – pircējiem tiks nodrošinātas vēl līdz 23. jūnijam, bet to maksimālais realizācijas termiņš gan noteikts 31. augusts,” uzsver Žūka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Galactico” Dāvanu karšu izmantošana tāpat kā līdz šim būšot iespējama kopumā vairāk nekā 650 tirdzniecības vietās piecos “Galactico” tirdzniecības centros (“Alfa”, “Origo”, “Galerija Centrs”, “Mols” un “Dole”) līdz 31. augustam (ieskaitot).

Iemesli sadarbības pārtraukšanai pašreiz netiek komentēti.

“Aicinām ikvienu “Galactico” Dāvanu kartes īpašnieku pārliecināties par sev piederošās kartes termiņu, nepieciešamības gadījumā to pagarinot, lai pagūtu to izmantot pirkumiem līdz 31. augustam, jo pēcāk šāda iespēja vairs netiks nodrošināta. Līdz 29. augustam tiek nodrošināta “Galactico” Dāvanu karšu pagarināšana tām kartēm, kurām saskaņā ar noteikumiem var piemērot kartes pagarināšanu,” turpina “Galactico” pārstāve.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm