Par 300 000 eiro paplašinās “Avārijas brigādes” izklaides parku

AS “Reģionālā investīciju banka” (RIB) ir piešķīrusi 300 000 eiro lielu kredītu SIA “Latvian amusement agency” ieguldījumiem izklaides parka “Avārijas brigāde” (ABpark) paplašināšanā, informēja bankā.

2021. gada 9. augustā 15:00

Finansējums tiks izmantots jaunu un jaudīgāku atrakciju iegādei, iesākot jaunu posmu tā attīstībā, lai kļūtu par vienu no vadošajiem ārtelpu atpūtas centriem Ziemeļvalstīs ar kvalitatīvu atpūtas programmu visai ģimenei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Armands Kokainis, AS “Reģionālā investīciju banka” Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs

“Avārijas brigādes atrakciju parks ir ambiciozs projekts un tā īpašnieki mērķtiecīgi strādājot paši saviem spēkiem jau tagad ir sasnieguši ļoti labus rezultātus. Uzņēmums jau ir spēris pirmos soļus, lai nostiprinātu vadošās pozīcijas Baltijas valstīs un tagad jāvirzās tālāk, lai kļūtu par vadošo nozares spēlētāju Ziemeļvalstīs. Spēja piesaistīt apmeklētājus no plašāka reģiona būs svarīgs nosacījums “ABpark” tālākā izaugsmē. Bankas piešķirtais finansējums ļaus parkam paplašināties straujāk, iepirkt modernas un jaudīgākas atrakcijas, kas savukārt piesaistīs vairāk apmeklētāju. Priekšrocība ir arī izklaides parka atrašanās brīvā dabā, jo tas mazina ar Covid-19 pandēmiju saistītos riskus.”

“ABpark” līdzīpašnieks Mārtiņš Brezauckis norāda, ka ik gadu parks kļūst atpazīstamāks un tā nākotnes idejām un plāniem notic arvien vairāk potenciālo sadarbības partneru, kā rezultātā tas attīstās. “Izklaides parka apmeklētājiem jau šogad ir iespēja izbaudīt šīs sadarbības pirmos augļus jaunu atrakciju formā. Pateicoties Reģionālās investīciju bankas finansējumam jau esam iegādājušies Svārsta atrakciju un ERGO ūdenspasaules atrakcijas, kas īpaši aktuālas ir šajā karstajā vasarā. Esam paplašinājuši kopējo izklaides parka teritoriju no aptuveni 19 hektāriem līdz 28 hektāriem un jaunās parka daļas apgūšana ilgs aptuveni trīs gadus. Nākotnē plānojam piedāvāt arī izmitināšanas un SPA pakalpojumus,” viņš pauda.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm