tv3.lv

“Omniva” līdz gada beigām Latvijā plāno uzstādīt 51 jaunu pakomātu

Pasta pakalpojumu uzņēmums “Omniva” investēs 2,5 miljonus eiro attīstībā un līdz gada beigām Latvijā plāno uzstādīt 51 jaunu pakomātu, “Skaties.lv” informēja kompānijas pārstāvji.

2021. gada 9. februārī 12:40

“Omniva Latvija” 2021.gada laikā plāno vērienīgas investīcijas sava pakomātu tīkla paplašināšanā – līdz gada beigām, investējot 1,8 miljonus eiro, uzņēmums uzstādīs 51 jaunu pakomātu. Tādējādi kopējās investīcijas attīstībā, loģistikas kapacitātes paaugstināšanā un jaunu darbavietu radīšanā 2020.gada nogalē un 2021. gadā kopumā sasniegs 2,5 miljonus eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Omniva Latvija” vadītāja Beāte Krauze-Čebotare

“Pieprasījums pēc “Omniva Latvija” pakalpojumiem 2021.gada sākumā pieaudzis par 163% [2,6 reizes], kas, protams, radījis virkni izaicinājumu loģistikas un citiem procesiem. Tādēļ jau šobrīd esam veikuši vērienīgas investīcijas savas kapacitātes paaugstināšanā, kā arī esam sākuši saskaņošanas procesus par vēl 51 jauna pakomāta izvietošanu visā Latvijas teritorijā – gan vietās, kur jau ir pieejami “Omniva” pakalpojumi, gan arī apdzīvotās vietās, kur pakomāti līdz šim nav bijuši.”

Kompānija iecerējusi, ka pakomātu skaita palielināšanas projekts papildinās jau decembrī un janvārī veiktās investīcijas uzņēmuma turpmākajā attīstībā, kad 42 pakomāti visā Latvijā papildināti ar 1744 skapīšiem. Patlaban “Omniva Latvija” kopējo skapīšu skaits sasniedz 26 133. Pēc paplašināšanās projekta noslēgšanas, “Omniva” nodrošinās plašāko pakomātu ģeogrāfisko pārklājumu Latvijā un visā Baltijā.

Tāpat 2020. gada nogalē loģistikas kapacitātes paaugstināšanas nolūkos uzņēmums paplašinājis noliktavas telpas papildu 2175,48 kvadrātmetru platībā efektīvākai sūtījumu apstrādei, kā arī vēl plašākai uzglabāšanas un pakošanas pakalpojumu piedāvāšanai nākotnē.

Kompānijā arī informē -, lai nodrošinātu pakalpojuma nodrošināšanas nepārtrauktību, pēdējo divu mēnešu laikā “Omniva Latvija” darbā pieņēmusi papildu 60 darbiniekus, piesaistījusi papildu 35 transporta vienības, atvērusi sešus sūtījumu saņemšanas punktus, kā arī, iesaistot klientus, akumulējusi ziedojumu vairāk nekā 15 900 eiro apmērā Bērnu slimnīcas fondam.

“Omniva Latvija” vadītāja Beāte Krauze-Čebotare

“Piegāžu bizness ir uz palikšanu, jo cilvēki arvien novērtē e-komercijas ieguvumus – visvairāk tieši laika ietaupījumu. Arī e-komercijas segmentā šobrīd strādājošie un ienākošie uzņēmumi arvien vairāk pievērš uzmanību efektivitātes jautājumiem. Jau šobrīd virknei uzņēmumu nodrošinām ne tikai nosūtīšanas, bet arī pakošanas un uzglabāšanas pakalpojumu. Tāpat arvien vairāk komersantu interesējas par mūsu izstrādātajiem IT risinājumiem e-veikalu pilna cikla darbības nodrošināšanai. Šo virzienu arī redzam kā vienu no “Omniva Latvija” biznesa attīstības stūrakmeņiem.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par jauno pakomātu atrašanās vietām uzņēmums informēs laika gaitā, bet paplašināšanās procesu plānots noslēgt 2021.gada otrajā pusē.

Plašāka informācija par jau paplašinātajiem pakomātiem – Rīga – 12 (gabali), Ādaži – 2, Jelgava – 3, Valmiera – 2, Tukums – 2, Jēkabpils – 2, Liepāja – 2, Daugavpils – 2; Upesciems – 1, Inčukalns – 1, Vangaži – 1, Rūjiena – 1, Limbaži – 1, Ķekava: 1, Aizpute – 1, Preiļi – 1, Smiltene – 1, Saulkrasti – 1, Sigulda – 1, Strenči – 1, Jaunpils – 1, Ventspils – 1, Ugāle – 1, Rēzekne – 1, Mārupe – 1, Auce – 1, Saldus – 1, Cēsis – 1, Jūrmala – 1, Talsi – 1.

Kompānija “Omniva” reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2019.gadā bija 7,514 miljoni eiro, bet peļņa – 746 868 eiro. “Omniva” pilnībā pieder Igaunijas pasta kompānijai “Eesti Post”.  “Omniva” nodrošina  servisu preču piegādei un ir pieejams 24 stundas diennaktī. Patlaban “Latvijas Omniva” tīklā ir 208 pakomāti, kas izvietoti 97 apdzīvotās vietās Latvijā.

Lasi vēl: “Omniva” brīdina par krāpnieku mēģinājumiem izkrāpt maksājumu karšu datus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm