tv3.lv

“Maxima” Rīgā atklāj desmito jaunā koncepta veikalu

Ceturtdien, 30. septembrī, Maskavas ielā 322, Rīgā atklāts kopumā nu jau desmitais “Maxima” veikals, kas turpmāk darbosies pēc jauna un vienota koncepta, informēja mazumtirgotāja “Maxima Latvija” pārstāvji.

2021. gada 30. septembrī 12:40

Visu desmit jaunā koncepta veikalu izveidē kopējās investīcijas sasniedz aptuveni 1,3 miljonus eiro.

Evija Grīnberga, ”Maxima Latvija” tirdzniecības tīklu direktore

“”Maxima Latvija” šogad svin savu 20 gadu jubileju. Šo gadu laikā uzņēmums ir audzis, attīstījies un nepārtraukti pilnveidojies, centrā nostādot klientu un darbinieku vajadzības. Pie sasniegumiem mēs neapstājamies, tāpēc esam uzsākuši “Maxima” veikalu pārveidošanu pēc vienota koncepta, ar ko speram vēl vienu soli uz priekšu, pielāgojot to darbinieku un klientu ērtībām. Jaunais veikalu koncepts paredz iepirkšanās pieredzes uzlabošanu, kas ietver dažādu risinājumu ieviešanu, lai iepirkšanos padarītu efektīvāku, ērtāku un intuitīvāku, kas ir ne mazāk būtiski arī pandēmijas laikā. Līdz gada beigām plānojam atklāt vairākus desmitus veikalus pēc šāda, vienota ”Mans veikals” principa.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā ”Maxima X” formāta veikala telpās ir mainījies izkārtojums, tāpat arī esošais sortiments pielāgots tieši klienta vajadzībām, informēja uzņēmumā. Papildus tam ir ieviests jauns un modernizēts aprīkojums kā, piemēram, specializēts ledusskapis svaigu zivju tirdzniecībai, energoefektīvi risinājumi, īpašie piedāvājumi, kā arī citi jauninājumi.

Līdz šīm “Maxima” atvērus desmit veikalus – četrus Rīgā, divus Liepājā un pa vienam veikalam Rēzeknē, Daugavpilī, Ikšķilē un Alūksnē.

Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Nums. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm