Saturs turpinās pēc reklāmas

“Maxima” paplašina pakalpojuma “Skenē pats!” pieejamību

No 1. marta “Maxima Latvija” paplašina “Skenē pats!” risinājumu, kas ļauj pašam skenēt preces ar lietotnes palīdzību, pēc tam apmaksu par pirkumu veicot pašapkalpošanās kasēs, noskenējot QR kodu.

2021. gada 1. martā 12:20

Mazumtirgotāja pārstāvji informēja, ka kopumā “Skenē pats!” risinājuma izveidē investēti 170 000 eiro. Šāds integrēts risinājums pieejams “Maxima XXX” veikalā Rīgā, Slokas ielā 115.

Saturs turpinās pēc reklāmas

“Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule

“Aizvadītajā gadā “Maxima” ieviesa virkni digitālo risinājumu, ko atzinīgi novērtējuši arī mūsu veikalu klienti. Novērojām, ka arvien vairāk cilvēku izmanto tehnoloģiju sniegtās priekšrocības, ko apstiprina arī “Maxima” aplikācijas lejupielāžu skaits – 90 000, kas katru mēnesi turpina pieaugt. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, vēl nozīmīgāka kā jebkad ir operatīva iepirkšanās un pēc iespējas mazāks kontakts, tāpēc ieviesām “Skenē pats!” risinājumu. Atšķirībā no tirdzniecības centra “Akropole”, kurā tika izveidota atsevišķa norēķinu zona, pirkumu apmaksu Slokas ielas 115 veikalā varēs veikt pašapkalpošanās kasēs, savukārt iepirkšanās un apmaksas process paliks teju nemainīgs.”

“Maxima” lietotne ir pieejama “Android”, iOS un “Huawei” operētājsistēmām. Esošajiem lietotājiem jāatjauno aplikācija savā aplikāciju veikalā gadījumā, ja neuzrādās šī funkcija “Skenē pats!”. Papildus jaunajai funkcijai “Skenē pats” “Maxima” mobilās lietotnes lietotāji varēs sekot līdzi savam iepirkumu groza lielumam, pārbaudīt preču cenu, pārskatīt aktuālos akciju piedāvājumus, izmantot virtuālo “Paldies” karti, kā arī atrast tuvāko “Maxima” veikalu, kā arī izmantot citas priekšrocības. Klientu ērtībām norēķinu zonā būs pieejams arī konsultanta atbalsts.

Lai izmantotu šo risinājumu, nepieciešams lejupielādēt “Maxima” mobilo aplikāciju un atvērt funkciju “Skenē pats!”.

Pirkumu veikšana un apmaksa iespējama, “Maxima” mobilajā lietotnē atverot sadaļu “Skenē pats”, dodoties iepirkties un skenējot izvēlēto produktu svītrkodus un liekot preces savā vai veikala maisiņā. Sveramai produkcijai jāizmanto pašapkalpošanās svarus un kad preces noskenētas un ieliktas maisiņā, jādodas uz pašapkalpošanās kasu zonu, pašapkalpošanās kasē jānoskenē QR kodu, jāizvēlas apmaksas veidu un jāsamaksā par pirkumu – ar lietotni, bankas maksājuma karti vai skaidrā naudā, ja attiecīgā kasē konkrētais apmaksas veids ir pieejams.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas