tv3.lv

Liepājas Metalurga darbībā varētu iesaistīties Baltkrievijas un Krievijas uzņēmēji, saka Sesks

Patlaban ir ļoti iespējams, ka metalurģijas uzņēmuma Liepājas Metalurgs darbībā varētu iesaistīties uzņēmēji no Baltkrievijas un Krievijas, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks.

2016. gada 22. martā 8:38

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – ja valsts būs spiesta vēlreiz pārdot Liepājas Metalurga ražotni, visticamāk, budžets neatgūs lielāko daļu no savulaik uzņēmumam galvotās summas, kas pārsniedz 60 miljonus eiro. Tas izriet no ražotnes vērtējuma, ko pēc esošo uzņēmuma īpašnieku KVV grupas pasūtījuma veikuši auditori no Ukrainas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots – KVV Liepājas Metalurga velmētavas dīkstāvē ir jau pāris mēnešus. Pagājušajā nedēļā uzņēmuma īpašnieki no Ukrainas paziņoja par ražotnes iekonservēšanu un lielākās daļas uzņēmuma darbinieku atbrīvošanu.

Pēc Seska aplēsēm, Liepājas pilsētai tiešie zaudējumi no rūpnīcas slēgšanas ir pārdesmit tūkstoši eiro, tāpēc situācija neesot tik kritiska, turklāt KVV grupa sola atlaistajiem izmaksāt kopumā 800 000 eiro. Daudz nepatīkamāka situācija ir ar Valsts budžetu, kuram Liepājas Metalurga saimnieki ir parādā.

Jāatgādina, ka pārdodot Liepājas Metalurgu ukraiņiem, maksātnespējas administrators Haralds Vlemers, kurš darījumā nopelnīja miljonu eiro un solīja, ka valsts nezaudēs ne santīma no savulaik sniegta bēdīgi slavenā galvojuma.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm