“Lidl” nākamnedēļ atvērs 15 veikalus Latvijā

Eiropas mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl” savu darbību Latvijā uzsāks 2021. gada 7. oktobrī ar 15 veikalu vienlaicīgu atklāšanu visā valstī, informēja kompānijā.

2021. gada 3. oktobrī 16:18

“Lidl” veikali Latvijā strādās katru dienu no 8.00 līdz 22.00. Svinīgā veikalu tīkla atvēršana un  lentas griešanas ceremonijas pie visiem veikaliem 7. oktobra rītā notiks pāris minūtes pirms 8.00. “Lidl” veikalu Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 81 atklās Vācijas vēstnieks Latvijā Kristians Helts, Labklājības ministrs Gatis Eglītis, Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtdien, 7. oktobrī plkst. 8.00 “Lidl” gaidīs savus pircējus veikalos Anniņmuižas bulvārī 77, Rīgā, Anniņmuižas ielā 8A, Rīgā, Augusta Deglava ielā 160, Rīgā, Dzelzavas ielā 75B, Rīgā, Lubānas ielā 113A, Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 81, Rīgā. Tāpat pircēji gaidīti veikalos Ganību ielā 182, Liepājā, Kuldīgas ielā 90, Ventspilī, Raudas ielā 17A, Tukumā, Rīgas ielā 50, Jelgavā, Kalna prospektā 2A, Ogrē, Stacijas ielā 8, Valmierā, Ledus ielā 5, Jēkabpilī, Atbrīvošanas alejā 125, Rēzeknē un 18. Novembra iela 146, Daugavpilī.

Kopumā, gatavojoties iedzīvotāju ilgi gaidītajai veikalu atvēršanai, “Lidl: Latvijā jau investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro savu veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus, apstādījumus un dažādus apkārtējās infrastruktūras uzlabojumos, informēja kompānijā. Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas darbavietas.

Jākobs Jozefsons, “Lidl Latvija” valdes priekšsēdētājs

“”Lidl Latvija” komanda ir ļoti priecīga, ka šodien varam paziņot par mūsu veikalu darbības uzsākšanu Latvijā. Mēs jau esam radījuši vairāk nekā 2000 jaunas, stabilas un labi apmaksātas darbavietas valstī. “Lidl” veikalu atvēršana iezīmēs svarīgu posmu mūsu misijā nodrošināt augstākās kvalitātes produktus par zemāko iespējamo cenu mūsu klientiem Latvijā, tādējādi radot tiem prieku atļauties vairāk. Ar nepacietību gaidīsim ikvienu “Lidl” veikalos.”

“Lidl” veikali piedāvās visas ikdienai nepieciešamās pārtikas preces un daudzus desmitus “Lidl” privāto zīmolu, kurus klienti neatradīs citviet, sākot ar interesantiem pārtikas produktiem un beidzot ar stilīgām precēm mājām, tekstilizstrādājumiem, apģērbiem, unikālu kosmētiku un izturīgiem dārzniecības un mājas remonta darbarīkiem.

Visi jaunie “Lidl” veikali ir gaišas ēkas ar plašām tirdzniecības zālēm, augstiem griestiem un ērti izvietotiem preču plauktiem. Veikali ir energoefektīvi un pilnībā izmanto tikai vietējo “zaļo elektrību”, ko piegādā “Latvenergo”. Visas šīs ēkas ir videi draudzīgas un ilgtspējīgas, ko apstiprina tām piešķirtais starptautiskais “EDGE” celtniecības sertifikāts. Veikalus var ērti sasniegt ar sabiedrisko transportu, velosipēdiem un automašīnām, kurām izveidoti plaši stāvlaukumi ar 270 cm platām stāvvietām. Veikalos ir pieejamas tualetes un zīdaiņu pārtīšanas telpas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plānošana un gatavošanās lielajai veikalu atvēršanas dienai ir aizņēmusi vairākus gadus, un tā ir turpinājusies par spīti Covid-19 pandēmijas izaicinājumiem. Veikalu atvēršana ir liela daļa no “Lidl” aktīvās izaugsmes stratēģijas Latvijā, kas jau ir rezultējusies ar 55 miljonus eiro vērtā loģistikas centra atklāšanu 2021. gada janvārī.

Paralēli sava veikalu tīkla veidošanai, “Lidl” ir investējis dažādos vietējās infrastruktūras un vides uzlabošanas projektos, veikalu apkārtnē iestādot gandrīz 6000 jaunus kokus un krūmus, kuru kopvērtība tuvojas 400 000 eiro.

Uz savu pirmo 15 veikalu atvēršanu ceturtdien, 7. oktobrī, “Lidl” aicina ierasties, sekojot visām Covid-19 drošības prasībām. Lai to nodrošinātu, tiks ievēroti visi valstī noteiktie Covid-19 drošības pasākumi. Lai nodrošinātu sociālo distancēšanos veikalu ārpusē un iekšienē, pircēju skaits būs ierobežots, ņemot vērā visus jaunākos valdības noteiktos ierobežojumus.

“Lidl”, kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group”, ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. “Lidl” ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs, kur 29 valstīs pašlaik strādā ap 11 550 “Lidl” veikalu un vairāk nekā 200 loģistikas centru.

“Lidl” pašlaik strādā vairāk par 341 000 darbinieku. Ikdienas darba dinamisms, spēks, kas ir šī darba rezultāts, un godīga savstarpējā sadarbība ir raksturīga “Lidl” darbam visā pasaulē. “Lidl” uzņemas atbildību par cilvēkiem, sabiedrību un apkārtējo vidi. Ilgtspēja ir “Lidl” ikdienas darba kvalitātes solījuma rezultāts. Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2020. finanšu gadā sasniedza 125,3 miljardus eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī. Šobrīd uzņēmums fokusējas uz sava veikalu tīkla attīstīšanu Latvijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm