tv3.lv

Latvijas uzņēmumu vidū nav daudz zināmu zīmolu, uzskata Austrālijā dzimušais latvietis

“Viena lieta, kas ir svarīga, kad iet jaunā tirgū iekšā, ir zīmols, un diemžēl Latvijas uzņēmējiem ir grūtāk, jo nav daudz firmu, kurām ir zināms zīmols,” tā intervijā “900 sekundēm” sacīja Singapūras uzņēmuma “Ventures International Group” dibinātājs un vadītājs Olavs Ritenis.

2018. gada 26. jūnijā 10:41

Austrālijā dzimušais latvietis vada konsultāciju firmu, kas nodarbojas ar investīciju piesaisti. “Mums ir diezgan plašs investoru tīkls, piedāvājam stratēģiskas konsultācijas un palīdzam ārvalstu uzņēmējiem sekmīgi ieiet Āzijas tirgū caur Singapūru,” piebilst Ritenis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvija uz globālās konkurences fona neizskatoties pārāk labi, tā situāciju vērtē investīciju eksperts. Tomēr, atrodot sadarbības partnerus vienā vai vairākās valstīs, ar laiku iespējams attīstīt sava zīmola atpazīstamību.

Olavs Ritenis
Singapūras uzņēmuma “Ventures International Group” dibinātājs un vadītājs

Ir vajadzīga arī zināma bravūra, kad iet jaunā tirgū iekšā un kad sāk kaut ko no jauna, un kad nepazīst, kā tās lietas tiek veiktas, kāda ir kultūra. Ir jābūt drošai sirdij, lai ietu iekšā, bet ir jābūt arī pacietīgam, ka ir jāinvestē daudz laika, enerģijas un naudas un jārēķinās, ka viss nenotiks divās dienās.

Šonedēļ Valmierā pulcēsies latviešu uzņēmēji no visas pasaules, jo tur notiks Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums. Tā mērķis ir apzināt ārpus Latvijas dzīvojošos latviešu izcelsmes uzņēmējus un veicināt viņu sadarbošanos ar Latviju.

Viens no lektoriem būs arī  Singapūras uzņēmuma “Ventures International Group” dibinātājs Ritenis.

Forumā notiks paneļdiskusijas, ekspertu redzējums un prognozes, inovācijas, iepazīšanās ar ražotājiem, Latvijas uzņēmumu produktiem, kā arī izaicinājumiem, apgūstot jaunus tirgus, radot jaunus produktus un nodrošinot personāla izaugsmi.

Foruma mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē un veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt ārpus Latvijas dzīvojošo latviešu piederību Latvijas valstij.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saruna ar Olavu Riteni

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm