tv3.lv

”Latvijas Pienam” mainījušies īpašnieki

Lai arī piena nozari biedē Krievijas noteiktais embargo, Latvijas graudkopju kooperatīvs ”Latraps” investējis vienu miljonu eiro piena pārstrādes uzņēmumā ”Latvijas Piens”, kļūstot par uzņēmuma 33% kapitāldaļu īpašnieku.

2014. gada 8. septembrī 13:02

Līdz ar darījumu līdzšinējiem īpašniekiem piensaimnieku kooperatīvam “Trikāta KS” pieder 48% un piensaimnieku kooperatīvam “Dzēse” – 19% uzņēmuma kapitāldaļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: LETA

Foto: LETA

“Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža:
Uzskatām, ka krīzes apstākļos investēt ir visefektīvāk, jo tad katrs cents tiek novērtēts kā īpaši svarīgs un tiek daudzkārt pārdomāts, kā to visefektīvāk izmantot.

Jau ziņots, ka saistībā ar piena pārprodukciju un aizvien sarūkošajām piena cenām vairākās saimniecībās jau sākusies darbinieku atlaišana, savukārt tuvākajā nākotnē gaidāmi saimniecību bankroti un lopu izkaušana.

”Latvijas piens” ir 100% Latvijas zemniekiem piederošs uzņēmums. Tas darbu sāka 2012. gada nogalē, un tā ražoto produktu portfelī ir siers, vājpiena koncentrāts un krējums. Eksports industriālo produktu jomā veido 98%, savukārt patēriņa produktu jomā – 17%. Produkti tiek eksportēti uz Lietuvu, Igauniju, Ukrainu, Vāciju, Slovākiju, Lielbritāniju, Izraēlu.

Savukārt ”Latraps” ir graudkopības un rapša lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvs, kurā apvienojušās 760 zemnieku saimniecības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm