tv3.lv

Laima ieguldīs 700 000 eiro, lai uzlabotu darbinieku apstākļus

AS Laima šogad īsteno vērienīgu investīciju programmu fabrikas darbinieku darba apstākļu uzlabošanai un ražošanas procesa pilnveidošanai, norvēģu investoriem ieguldot 700 000 eiro, kas ir lielākās investīcijas fabrikā pēdējo 15 gadu laikā.

2015. gada 25. jūnijā 13:26

Kā informēja koncerna NP Foods valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens, investīciju programma tiks pabeigta augustā. Uzlabojumu programmas laikā darbiniekiem fabrikā tika izbūvēta jauna ēdamtelpa, atpūtas telpas, papildu ģērbtuves, kā arī būtiski atjaunotas sanitārās un dušu telpas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat tiek pilnveidots iekšējais produkcijas un izejvielu aprites un uzglabāšanas process, lai stiprinātu ražotnes atbilstību augstākajiem pārtikas drošības standartiem.

Kā ziņots, NP Foods jūnija sākumā paziņoja, ka ar 1.oktobri pievienos kompānijai kartupeļu čipsu ražotāju AS Lafood, kā arī strukturēs līdzīgos biznesus, līdz gada beigām attīstībā ieguldot vairāk nekā divus miljonus eiro.

“Turpmāk NP Foods pārņems Kalev un Laimas konfekšu un cepumu izplatīšanu, Spilva pārņems Guttas sulu izplatīšanu, ražotni un darbiniekus. Savukārt “Latfood” tiks pievienots koncernam, apvienojot ražošanu un izplatīšanu, kā arī kļūstot par vienu kompāniju,” toreiz sacīja Hansens.

Viņš norādīja, ka visi zīmoli tiks saglabāti, tāpat arī visi ražošanas procesi notiks turpat, kur līdz šim.

Jau vēstīts, ka NP Foods īpašnieks kopš 2014. gada 26. augusta ir Norvēģijas koncerns “Orkla”, kas iegādājās 100% kapitāldaļu visos kompānijas uzņēmumos – AS Laima, AS Gutta, SIA NP Foods, AS Staburadze, SIA ‘Staburadzes konditoreja, UAB Margiris un SIA Detente no uzņēmuma Nordic Partners Foods Ltd, kura īpašnieki bija Latvijas investīciju kompānija Nordic Partners un Islandes fonds BIL ehf. Darījuma summa netika norādīta. Šā gada februārī tika saņemtas uzņēmumu apvienošanās atļaujas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas Konkurences padomēm, kā iznākumā 2015. gada 11. martā darījums tika pilnībā pabeigts.

Orkla pieder arī Spilva un Latfoo”, Igaunijas šokolādes un konfekšu ražotājs Kalev un pārtikas pārstrādes uzņēmums Põltsamaa Felix, kā arī Lietuvas pārtikas pārstrādes uzņēmums Suslavičius-Feli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Orkla” akcijas tiek kotētas Oslo fondu biržā, un tā galvenā mītne atrodas Oslo, Norvēģijā. “Orkla” ir vadošais piegādātājs pārtikas jomā Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā. Grupa darbojas arī alumīnija, HES un nekustamā īpašuma nozarēs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm