tv3.lv

KFC atklājis jaunu restorānu tirdzniecības centrā “Riga Plaza”

Tirdzniecības centrā “Riga Plaza” atklāts jauns ātrās ēdināšanas tīkla “Kentucky Fried Chicken” (KFC) restorāns, “Skaties.lv” informēja KFC franšīzes Latvijā, Igaunijas uzņēmuma “Apollo Group” sabiedrisko attiecību konsultante Daiga Zīmele.

2021. gada 7. martā 10:08

Restorāns atklāts, 4.martā. Tas ir jau piektais KFC restorāns Rīgā, kas tāpat kā citas ēdināšanas tīkla filiāles veidots atbilstoši zīmola globālajam konceptam. Jaunatklātais KFC restorāns ir pirmais zīmola restorāns Pārdaugavā, kas atrodas “Riga Plaza” otrajā stāvā. Patlaban tas darbojas bezkontakta režīmā un piedāvāt veikt pasūtījumus līdzņemšanai uz vietas restorānā, izmantojot pašapkalpošanās kases, vai kādā no ēdiena piegādes platformām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunā restorāna interjers tradicionāli ir ieturēts modernā un gaišā manierē ar dabīga koka elementiem. 97 kvadrātmetrus plašajā restorāna zālē izvietotas 64 sēdvietas un atvērtā tipa virtuve, ko papildina digitālās ēdienkartes, pašapkalpošanās kases un dzērienu uzpildes stacijas.

Restorāna komandu pašlaik veido 10 ēdināšanas jomas speciālisti, kas izgājuši profesionālas apmācības, taču jau tuvākajā laikā komanda tiks paplašināta, piesaistot vairākus jaunus darbiniekus. KFC ēdienkartē pieejami visi KFC vistas gaļas ēdieni un uzkodas, turklāt šogad īpaša uzmanības tiks pievērsta arī desertu sortimentam, paplašinot to ar dažādiem jaunumiem.

“Sekojot līdzi iedzīvotāju iepirkšanās paradumiem, redzam, ka arī Latvijas tirgū aizvien pieprasītākas kļūst maltītes, ko iespējams baudīt gan nesteidzīgos atpūtas brīžos, gan arī ikdienas steigā, saglabājot ēdiena kvalitāti un nemainīgi labu garšu. (..) Baltijas tirgus ir viens no straujāk augošajiem reģioniem, un mums šeit ir lieli plāni turpināt zīmola attīstību, līdz 2021.gada beigām paplašinot KFC ķēdi ar līdz pat 20 jauniem restorāniem,” norāda KFC mārketinga vadītāja Baltijā Indre Giedrite.

Kopš aizvadītā gada, turpinot uzņēmuma straujo paplašināšanos, trīs jauni KFC restorāni atklāti – tirdzniecības centrā “Origo”, tirdzniecības centrā “Domina Shopping” un tirdzniecības parkā “Alfa”, un KFC franšīzes īpašnieki, Igaunijas uzņēmums “Apollo Group”, jau šā gada nogalē Latvijā plāno atvērt pirmo restorānu, kur ēdiens tiks pasniegts automašīnās.

Tuvāko gadu laikā jaunus KFC restorānus iecerēts atvērt arī citos galvaspilsētas rajonos, kas ikdienā ir ērti sasniedzami ikvienam zīmola cienītājam, turpretī Lietuvā un Igaunijā šogad paredzēts atklāt vēl astoņas jaunas KFC filiāles. Visos KFC restorānos šobrīd tiek ievēroti īpaši piesardzības pasākumi, lai rūpētos par darbinieku un apmeklētāju drošību, nodrošinātu augstākos higiēnas standartus un piedāvātu bezkontakta pasūtījuma pieteikšanas un saņemšanas iespējas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apollo Group” pieder grāmatnīcas “Apollo”, kinoteātri “Apollo”, filmu izplatīšanas kompānija “Baltic Film Distribution”, sulu bāri “Blender”, saldējuma kafejnīcas “IceCafe” un restorāni “O’Learys”.

“Apollo Group” 55% akciju pieder Margusa Linnamē kompānijai “UP Invest”, kas oktobrī apvienojās ar mātes uzņēmumu “MM Grupp”, bet 45% akciju – Ivara Vendelina uzņēmumam “Sandbach”.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm