Internetveikals “Xnet.lv” pārcēlis preču sortimentu un aktivitātes uz “220.lv”

Internetveikals “Xnet.lv” ir pārcēlis preču sortimentu un aktivitātes uz “220.lv”, pavēstīja “220.lv” pārstāvji.

2021. gada 23. augustā 10:45

“Xnet.lv” pārcelšana uz jaunu platformu ir stratēģisks solis pēc “Pigu.lt” un “Habby Hall” grupu apvienošanās. Grupa, kas darbojas ar jauno nosaukumu “PHH Group”, un, kura pārvalda e-veikalus un tirdzniecības platformas “Pigu.lt” Lietuvā, “Kaup24.ee” un “Hansapost.ee” Igaunijā, “220.lv” un “Xnet.lv” Latvijā un “Hobbyhall.fi” Somijā, izstrādā vienotu e-komercijas grupas stratēģiju, paplašina un optimizē aktivitātes. Grupas veiktās izmaiņas pozitīvi ietekmēs gan biznesu, gan klientus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc “Xnet.lv” veikala pārcelšanās, ar unikālu un īpaši sezonālu preču klāstu, saviem pircējiem piedāvāsim vēl plašāku sortimentu mūsu interneta tirdzniecības centrā. Vēl lielāka preču izvēle vienuviet neapšaubāmi ir laba ziņa ikvienam, kas iepērkas internetā un izmanto tiešsaistē sniegtās priekšrocības,” norāda tirdzniecības centra internetā “220.lv” Marketplace pārdošanas vadītājs Kārlis Ozols. ­­Pēc “Xnet.lv” preču pievienošanas “220.lv” sortimentam, šī e-iepirkšanās centra piedāvājums pārsniegs vienu miljonu dažādu preču, tās tirgojot vidēji 1000 pārdevējiem.

Pēc viņa teiktā  “220.lv” pašreiz intensīvi veic virkni darbību, lai šīs izmaiņas klientiem nodrošinātu pozitīvu iepirkšanās pieredzi. “Turpmāk “Xnet.lv” klientiem zem “220.lv” jumta  tiks  piedāvāts ne tikai plašākas preču sortiments, bet arī norēķinu un piegādes metodes,” uzsver Ozols.

“Mēs pievienojamies globālai tendencei, kur atsevišķi pārdevēji papildina lielākas un populārākas e-tirdzniecības platformas. Šī prakse tiešā veidā veicina labāku klientu iepirkšanās pieredzi, jo tā vietā, lai apmeklētu vairākus e-veikalus, vajadzīgais no lielāka sortimenta tiek atrasts pie viena tirgotāja,” norāda “Xnet.lv” vadītājs Edgars Ejubs.

Šā gada pirmajā pusē “Xnet.lv” pārdeva 133 000 preču, veikala apgrozījumam šā gada pirmajos sešos mēnešos veidojot gandrīz 7 miljonus eiro. Tajā pašā laika posmā “220.lv” pārdeva 962 000 preču un apgrozījums veidoja gandrīz 26 miljonus eiro.

Jau vēstīts, ka šā gada jūnijā privātā kapitāla investori “Mid Europa Partners” pabeidza “Pigu” un “Hobby Hall Group” (HHG) akciju iegādes procesu. Apvienojot e-tirdzniecības uzņēmumus “Pigu.lt” Lietuvā, “Kaup24.ee” un “Hansapost.ee” Igaunijā, “220.lv” un “Xnet.lv” Latvijā un “Hobbyhall.fi” Somijā, izveidota sabiedrība “PHH Group”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm