tv3.lv

“Ikea” atklās Baltijā jaunas koncepcijas klientu apkalpošanas vietu Tartu

Ceturtdien, 25. novembrī Tartu atklās “Ikea” plānošanas studiju, kuras mērķis ir nodrošināt individuālu mājokļa iekārtojuma plānošanas atbalstu, lai katrs varētu izplānot mājokli atbilstoši vēlmēm un vajadzībām, informēja kompānijā.

2021. gada 24. novembrī 14:30

Individuālām konsultācijām varēs iepriekš pieteikties tiešsaistē, tomēr studiju atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām būs iespējams apmeklēt arī klātienē. “Ikea” plānošanas studija Tartu būs arī preču pasūtīšanas un saņemšanas vieta, un tur nepieciešamības gadījumā varēs arī atgriezt pirkumus atpakaļ. Preces tūlītējai līdzņemšanai plānošanas studijā nebūs pieejamas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs atklāsim jauno klientu apkalpošanas vietu droši: rūpīgi kontrolējot apmeklētāju plūsmu un ierobežojot skaitu, kā arī mudinot cilvēkus iepirkties tiešsaistē. Drošības dēļ individuālās konsultācijas būs jāpiesaka iepriekš,” stāsta “Ikea” Igaunija vadītājs Kristiāns Šneiders.

Plānošanas studijas mērķis ir nodrošināt atbalstu “Ikea” mājokļa labiekārtošanas risinājumu plānošanā, piemēram, virtuves iekārtas, mantu glabāšanas sistēmu un citu mēbeļu plānošanā. Studijā piedāvās individuālas konsultācijas pie profesionāliem “Ikea” darbiniekiem, atbalstu pašapkalpošanās plānošanas zonā un iespēju tūlīt pasūtīt plānojumā iekļautās mēbeles.

“Plānošanas studijas nolūks ir iedvesmot, dalīties zināšanās par mājokļa labiekārtošanu, piedāvāt risinājumus un augsta līmeņa speciālistu atbalstu dzīves uzlabošanai mājās, turklāt tuvu dzīves vai darba vietai. Plānošanas studijā koncentrēsimies uz plānotām konsultācijām, tomēr mīļi gaidīsim arī spontānos apmeklētājus, vienmēr strādājot atbilstoši epidemioloģiskās drošības nosacījumiem,” paskaidroja Šneiders.

Tādi paši bezmaksas plānošanas pakalpojumi ir pieejami arī “Ikea” veikalā Rīgā.

Tartu plānošanas studijā būs pieejams arī “Ikea” darbinieku atbalsts mēbeļu pasūtīšanā, ja nepieciešama palīdzība konkrētu preču vai kombināciju izvēlē. Studijā piedāvās visus pakalpojumus, ko piedāvā “IKEA Igaunija”, tas ir – mērīšanu, montāžu un uzstādīšanu.

Plānošanas studija ir pavisam jauns “Ikea” klientu apkalpošanas formāts un Baltijas valstīs šī būs pirmā tāda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Patlaban “Ikea” Igaunijā ir preču pasūtīšanas un saņemšanas vieta Tallinā un nu arī jaunā plānošanas studija Tartu. 2022. gada rudenī plānota “Ikea” veikala atvēršana Tallinā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm