tv3.lv

“Food Union” ieguldījis 90 000 eiro divu jaunu zīmola “Valmiera” produktu apakškategoriju radīšanā

Piena produktu ražotājs un izplatītājs “Food Union” ieguldījis 90 000 eiro zīmola “Valmiera” attīstībā un radījis divas jaunas piena produktu apakškategorijas, informēja koncernā.

2021. gada 26. februārī 18:00

“Food Union” grupā informēja, ka koncerns turpina attīstīt zīmola “Valmiera” piedāvājumu, kā rezultātā, ieguldot ap 90 000 eiro, grupas svaigo piena produktu Izcilības centrā ir radītas divas jaunas piena produktu apakškategorijas –  zīmola “Valmiera” jogurta kokteiļi “Shake Me Up” un šī zīmola bifido jogurti ar biezpienu un dažādām piedevām. Sākotnēji jaunie produkti būs pieejami tikai Latvijas tirgū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tradicionālo produktu sortimentu papildinām ar veseliem astoņiem inovatīviem jaunumiem, kas veikalu plauktos ir jau pieejami. Šie produkti radīti, sapludinot robežas starp radniecīgām piena ēdienu un dzērienu kategorijām,” uzsver “Food Union” mārketinga vadītāja Latvijā Juliāna Juškeviča.

Lai apmierinātu dažādās patērētāju gaumes, radīti pieci “Shake Me Up” jogurta kokteiļu veidi – ananāsu-kokosriekstu “Pina Colada” un košļājamās gumijas “Bubble Gum” garšu dzērieni, kā arī augļainie jogurta dzērieni ar zaļo ābolu, persiku un plūmi.

Tapuši arī trīs bifido jogurti ar biezpienu un augļu-ogu piedevu. Produkts satur daudz olbaltumvielu (5,8 gramus) un samazinātu cukura daudzumu salīdzinājumā ar citiem radniecīgiem produktiem, bet to apakšā – melleņu, dzērveņu vai cidoniju-dzeltenās plūmes ievārījumu.

Jaunumi jau ir nopērkami “Food Union” internetveikalā, kā arī “Mego”, “Elvi”, “Aibe”, LaTs, “Beta”, “Narvesen”, “Circle K”, “Stockmann”, “Elkor”, “Depo” un citviet. “Rimi” un “Maxima” pārdošana sāksies martā.

“Food Union” grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens” un “Rīgas piensaimnieks”, lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā “Premia” un “Premia” Lietuvā, lielāko saldējuma ražotāju Dānijā “Premier Is” un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu “Hjem Is”, saldējuma ražotāju Norvēģijā “Isbjørn Is” un saldējuma piegādes servisa uzņēmumu “Den Norske Isbilen”, saldējuma ražotāju Rumānijā “Alpin57Lux”, saldējuma ražotāju Baltkrievijā “Ingman Ice Cream” un Krievijā “Hladokombinat No.1”. 2018.gadā “Food Union” atvēra divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā. 2019.gadā “Food Union” grupa Eiropā sasniedza 277 miljonu eiro apgrozījumu. “Food Union” grupā nodarbināti vairāk nekā 3100 cilvēku.

Lasi vēl:

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm