tv3.lv

“Dzintara” kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar nosaukumu “H.A. Brieger”

Maksātnespējīgā kosmētikas ražotāja “Dzintars” kosmētikas ražotne turpmāk strādās ar nosaukumu “H.A. Brieger”, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāvji.

2021. gada 8. janvārī 14:40

Piektdien, 8.janvārī, veiktas atbilstošas izmaiņas Uzņēmumu reģistrā, mainot SIA “Dzintars Production” juridisko nosaukumu uz SIA “H.A. Brieger”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lasi vēl: Udalova kļuvusi par “Dzintars Production” līdzīpašnieci

Savukārt kosmētika ar zīmolu “Dzintars” veikalu plauktos nonāks jau šā gada martā, prognozē uzņēmuma pārstāvji, ja Covid-19 izplatība un valsts noteiktie ierobežojumi būtiski neietekmēs uzņēmuma darbību.

“H.A. Brieger” vadītāja un līdzīpašniece Anastasija Udalova pavēstīja, ka “Dzintara” kosmētikas ražošanas pirmsākumi ir meklējami 1849.gadā, kad Heinrihs Ādolfs Brīgers Rīgā dibināja ziepju un parfimērijas fabriku, kas vēlāk trīs paaudzēs kļuva par Latvijā vienu no lielākajiem kosmētikas ražotājiem.

“Iegādājoties ražotni, mūsu mērķis ir atgriezt Brīgera pieeju – lēnām, izsvērti un rūpīgi veidot produktus mūsu laika pasaulei. Sāksim ar patērētāju iecienīto “Dzintara” produkciju, pakāpeniski veidojot jaunas produktu līnijas ar jauniem zīmoliem,” skaidroja Udalova.

Paredzams, ka martā veikalu plauktos nonāks “Dzintara” zīmola produkcija. Pirmie produkti, kas patērētājiem būs pieejami, būs ķermeņa kopšanas līdzekļi – lūpu balzami, dušas želeja, ķermeņa un roku krēmi, kā arī šķidrās ziepes. Pakāpeniski tiks paplašināts patērētājiem pieejamais “Dzintars” produktu klāsts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Strādājot pie “Dzintars” produktu izveides, īpašu uzmanību pievērsām tam, lai produkcija būtu maksimāli dabiska, bet vienlaikus pieejama plašai sabiedrībai. Mūsu mērķis ir vismaz 94% dabisku sastāvdaļu produktā, lai cilvēkam veikalā nebūtu jāizvēlas starp cenu un dabiskumu,” skaidroja Udalova, norādot, ka “Dzintars” produktu līnija saglabās iepriekšējo cenu kategoriju – pieejamu plašai auditorijai.

“H.A. Brieger” patlaban strādā gandrīz 40 darbinieki. Paredzams, ka pakāpeniski, paplašinot un audzējot darbības apjomus, tiks palielināts arī ražotnes darbinieku skaits.

Kompānija “Dzintars Production” reģistrēta 2006.gadā, taču tās nosaukums līdz 2020.gada oktobra sākumam bija SIA “Instruments”. Kopš 8.janvāra kompānijas nosaukums ir “H.A. Brieger”. Kompānijas pamatkapitāls ir 284 500 eiro.

“H.A. Brieger” īpašnieki ir “Daugavpils lokomotīvju remonta rūpnīca” (67%), kuras patiesais labuma guvējs ir Igaunijas miljonārs Oļegs Osinovskis un SIA “Asko R” (33%), kuras īpašniece ir Udalova.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 2019.gada 12.novembrī pasludināja “Dzintaru” par maksātnespējīgu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt 2020.gada 14.septembrī Igaunijas “Skinest Group” noslēdza līgumu par maksātnespējīgā “Dzintara” aktīvu iegādi. “Dzintara” aktīvus par 5,5 miljoniem eiro iegādājās “Skinest Group” uzņēmums SIA “Ritrem”.

Kompānija “Ritrem” reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2845 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Igaunijas “Skinest Group”, bet patiesais labuma guvējs ir Osinovskis.

Iepazīsties ar plašāku informāciju: Maksātnespējīgā ”Dzintara” aktīvus par vairāk nekā pieciem miljoniem eiro pērk Oļegs Osinovskis

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm