tv3.lv

Cilvēku pūļi un rindas – “Akropoles” atklāšana jau pirmajās stundās pulcē daudzus interesentus

Jaunās tirdzniecības vietas “Akropole” atklāšana izpelnījusies lielu sabiedrības interesi, pirmajās atvēršanas stundās pulcējot daudzus interesentus.

2019. gada 4. aprīlī 13:06

Kā zināms, šodien Rīgā, Maskavas ielā 257, durvis ver iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”.  Tajā kopumā būs 170 dažādas iepirkšanās un izklaides vietas – viss vienuviet 60 000 kvadrātmetru tirdzniecības plašumos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā novēroja LNT Ziņas, atklāšana raisījusi lielu interesi. Uzrunātie apmeklētāji pauda prieku par jaunās tirdzniecības vietas atvēršanu – vieni tā pirmajā dienā ienākuši apskatīties, bet citi jau iepirkties un izbaudīt izklaides iespējas. Lai arī pārvietošanās pa tirdzniecības centru ir visai raita, dažos veikalos un stendos ir novērojamas rindas.

Lasi vēl: Pirmie iespaidi par “Akropoli”: kā izskatās jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā?

Tirdzniecības centrā būs arī “Maxima XXX” lielveikals, kura izveidē ieguldīti vairāk nekā trīs miljoni eiro un izveidotas jaunas 200 darba vietas.

“Akropoles” autostāvvietā ir vieta 2300 automašīnām. Tāpat tirdzniecības centrā darbosies Igaunijas kinoteātris “Apollo Kino” ar deviņām kinozālēm, tostarp divām kinorestorāna zālēm, kura izveidē tiks investēti septiņi miljoni eiro.

Tostarp kompānijā atzīmēja, ka tirdzniecības centrā “Akropole”, piemēram, būs Baltijā pirmais multizīmolu veikals “Van Graaf”, kā arī modes preču veikals “Oysho”, apavu veikals “Deichmann” un sporta preču veikals “USC”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vēstīts arī, ka kopējās investīcijas “Akropoles” būvniecībā bija gandrīz 180 miljonus eiro apmērā, tostarp “SEB bankas” aizdevums ir 106,5 miljonu eiro apmērā.

Tirdzniecības un izklaides centra “Akropole” būvniecības ģenerāluzņēmējs ir SIA “Merks”. Tirdzniecības centra ēkas tehnisko projektu izstrādājis arhitektu birojs “Sarma & Norde arhitekti”, bet projekta tehnisko uzraudzību nodrošina uzņēmums SIA “Būvuzraugi LV”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm