Atklāts biznesa ideju konkurss “Ideju kauss 2021”

2021. gada 5. augustā 20:40

Svarīgas ziņas tiem, kuri alkst uzsākt savu biznesu. Šodien atklāts inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss”. Tas daudziem uzņēmīgiem cilvēkiem bijis labs atspēriena punkts, sākot gaitas uzņēmējdarbībā, stāsta TV3 Ziņas.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra izpētījusi, ka 39% iedzīvotāju ir nerealizēta biznesa ideja, savukārt 31% vēlas dibināt savu uzņēmumu. Daudziem lielākais šķērslis ir tieši sākotnējais atspēriens, tāpēc jau 13. gadu notiek inovatīvu biznesa ideju konkurss “Ideju kauss”. Ar saukli “Domā skaļi!” šodien Mežaparka lielajā estrādē atklāja šā gada konkursu.

“Iespējams pieteikt gan sen lolotas, gan vakar prātā ienākušas. Tiem, kuri pārvarēs pirmo kārtu, būs iespēja klausīties vebinārus, pieredzējušus ekspertus un šīs idejas parādīt, pārliecināties, vai ir kaut kas pilnveidojams, un caur šīm nodarbībām pilnveidot savu ideju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bez iespējām iegūt jaunas zināšanas ir arī balvu fonds – 40 000 eiro, kuru sadalīs pirmās 12 vietas. Konkursā uzvarējusī ideja saņems 10 000 eiro. Pēdējos gadus pieteikumu skaits “Ideju kausā” pārsniedz 200.

No “Domā skaļi!” ar saviem pieredzes stāstiem dalījās arī iepriekšējā gada laureāti, kuri izstrādājuši organisku augu mēslojumu no aitu vilnas, ierīci, kas atgādina par pareizo ķermeņa pozīciju darbā ar datoru un vegāno ādu, kas gatavota no pārstrādātiem kartupeļu lakstiem.

“Tieši mums “Ideju kauss” bija tās pirmās durvis, kuras atverot pēc tam atveras ļoti daudz dažādu iespēju. Mēs nekad nevaram zināt, uz kurieni tāda viena iespēja mūs aizvedīs,” stāsta “BATWATEX” dibinātāja Mišela Šehurina.

“”Ideju kauss” nav nekāds risks. Tas ir vairāk kā iziet laukā no savas komforta zonas un pamēģināt kaut ko jaunu. Ne ar ko mēs neriskējam piesakoties,” skaidro zīmola un produkta “Backbro” izveidotājs Atvars Nikolajevs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama mājaslapā idejukauss.lv.

Ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, savu biznesa ideju konkursā var iesniegt jau šodien, 5. augustā. Pieteikšanās turpināsies līdz 5. septembrim.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm