“All Media Baltics” izvēlas “redGalaxy” tehnoloģiju savai nākamās paaudzes video satura platformai

Lielākā mediju grupa Baltijas valstīs “All Media Baltics” un uzņēmums “Atende Software” ir noslēguši līgumu par daudzpusīgu sadarbību, lai izstrādātu un attīstītu nākamās paaudzes video satura platformas pakalpojumu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

2019. gada 23. jūlijā 16:23

Inovatīvā video satura platforma skatītājiem piedāvās plašāko vietējā un starptautiskā sporta un izklaides satura klāstu, tostarp tiešraides TV kanālus, ziņas, augstākās kategorijas sporta saturu, oriģināl filmas un seriālus, kā arī sniegs ekskluzīvu iespēju skatīties “All Media Baltics” labākās TV pārraides un šovus viedtālruņos, planšetēs, TV ekrānos (lietojot Android ierīci) un viedajos televizoros.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Atende Software” ieviesīs “redGalaxy” tehnoloģiju un nodrošinās tās darbību un tehnisko atbalstu, kā arī izstrādās lietotnes interneta, Android, iOS, Android TV (operatora līmeņa), Samsung SmartTV un LG webOS sistēmu lietotājiem. Tehnoloģija tiks integrēta esošajā OTT risinājumā (uz Anevia platformas bāzes) un CRM, pašdiagnostikas un maksājumu apstrādes sistēmās. Līguma ietvaros tiks ieviestas arī “Microsoft Playready”, “Google Widevine” un “Apple FairPlay” satura aizsardzības sistēmas.

“TVPlay Baltics” izpilddirektors Jans Vikritoviczs norāda: “”Atende Software” nodrošinās labi zināmu un jau sevi pierādījušu video satura platformas risinājumu, kā arī, pateicoties iespaidīgajai pieredzei, veiksmīgi īstenos šā risinājuma ieviešanu mūsu tirgū. Mēs esam priecīgi sadarboties ar “Atende Software”, lai sniegtu mūsu skatītājiem pasaules līmeņa izklaides pieredzi.”

“Atende Software” multimediju direktors Pržemislavs Frasuneks pauž: “Esam pagodināti, ka ļoti augstas konkurences iepirkuma procedūras rezultātā “All Media Baltics” izvēlējās tieši mūsu risinājumu. Baltijas valstis ir digitalizācijas līderi Eiropā, un šāda iespēja – ieviest mūsu risinājumu trīs jaunos tirgos – mums ir ļoti nozīmīgs solis. “redGalaxy” ļaus “All Media Baltics” nodrošināt nākamās paaudzes video pakalpojumus visās lietotājiem pieejamajās platformās. Pateicoties risinājuma daudzveidībai, to ir iespējams ērti pielāgot dažādiem video satura patērēšanas veidiem.”

Par “All Media Baltics”

“All Media Baltics” ir lielākā mediju grupa Baltijas valstīs. 2017. gada 18. oktobrī tika noslēgts darījums, kura rezultātā starptautisks aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums “Providence Equity Partners” iegādājās Zviedrijas mediju grupas “MTG” biznesu Baltijā. Jauniegādāto uzņēmumu grupa Baltijā turpina strādāt ar nosaukumu “All Media Baltics” un nodrošina tādus televīzijas kanālus kā: TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, 3+, TV8, TVPlay Sports, TV1000 Premium; radio stacijas: Star FM, Radio Volna un Power Hit Radio; video portālu TVPlay; digitālo risinājumu uzņēmumu SMartAD; ziņu un izklaides portālus: Skaties.lv, Uudised.ee, Buduaar.ee un TV3.lt; kā arī lielāko video satura platformu TVPlay Premium un vadošo satelīttelevīziju Baltijas valstīs TVPlay Home.

Par “Atende Software”

“Atende Software” ir vadošais OTT tehnoloģiju izstrādātājs Centrāleiropā un Austrumeiropā. “redGalaxy” ir ērts un visaptverošs risinājums interneta televīzijai, kas sastāv no pakalpojuma sniegšanas platformas, satura piegādes tīkla, transkoderiem un satura drošības risinājumiem. “redGalaxy” izmanto lielākie satura pārraides uzņēmumi un operatori, tai skaitā “TVN Discovery Poland” un “P4” (Play, lielākais mobilā tīkla operators Polijā). Katru dienu šī platforma nodrošina saturu miljoniem lietotāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm