Pirmie iespaidi par “Akropoli”: kā izskatās jaunajā iepirkšanās un izklaides centrā?

Apģērbs apavi, sadzīves preces, restorāni, hokeja laukums, kinoteātris – šodien durvis ver iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole”. Piedāvājam ielūkoties jaunajā tirdzniecības centrā!

2019. gada 4. aprīlī 11:16

Jaunais iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” atrodas Maskavas ielā 257. Tajā kopumā būs 170 dažādas iepirkšanās un izklaides vietas, viss vienuviet 60 000 kvadrātmetru tirdzniecības plašumos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Akropolē” ierīkots arī muzejs par godu Kuzņecova fabrikai, kuras teritorijā tapis tirdzniecības centrs.

Lasi vēl: “Akropoles” atklāšana jau pirmajās stundās pulcē daudzus interesentus

Tirdzniecības centrā būs arī “Maxima XXX” lielveikals, kura izveidē ieguldīti vairāk nekā trīs miljoni eiro un izveidotas jaunas 200 darba vietas.

“Akropoles” autostāvvietā ir vieta 2300 automašīnām. Tāpat tirdzniecības centrā darbosies Igaunijas kinoteātris “Apollo Kino” ar deviņām kinozālēm, tostarp divām kinorestorāna zālēm, kura izveidē tiks investēti septiņi miljoni eiro.

Tostarp kompānijā atzīmēja, ka tirdzniecības centrā “Akropole”, piemēram, būs Baltijā pirmais multizīmolu veikals “Van Graaf”, kā arī modes preču veikals “Oysho”, apavu veikals “Deichmann” un sporta preču veikals “USC”.

Vēstīts arī, ka kopējās investīcijas “Akropoles” būvniecībā bija gandrīz 180 miljonus eiro apmērā, tostarp “SEB bankas” aizdevums ir 106,5 miljonu eiro apmērā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tirdzniecības un izklaides centra “Akropole” būvniecības ģenerāluzņēmējs ir SIA “Merks”. Tirdzniecības centra ēkas tehnisko projektu izstrādājis arhitektu birojs “Sarma & Norde arhitekti”, bet projekta tehnisko uzraudzību nodrošina uzņēmums SIA “Būvuzraugi LV”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm