Atklāts “Lidl” Ķengaragā; investīcijas pārsniedz deviņus miljonus eiro

Pēc būvniecības projekta veiksmīgas īstenošanas, šorīt Rīgā Prūšu ielā 1 atklāts pirmais starptautiskā mazumtirdzniecības uzņēmuma “Lidl” veikals Ķengaragā, informēja kompānijā.

2. februārī 11:03

Kopējais “Lidl” investīciju apjoms šeit pārsniedz 9,1 miljonus eiro. Investējot vairāk nekā 68 000 eiro, ap jauno veikala ēku iestādīto košumkrūmu un koku lielstādu skaits pārsniedz 500. Savukārt, investējot vairāk nekā 127 000 eiro, izbūvēta apgaismotu gājēju pāreja ar drošības saliņa, ka arī atjaunots ietvju un ielu asfalta segums vairāk nekā 130 metru garumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Auto vadītājiem izveidotas 142 auto stāvvietas, tostarp astoņas stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un divas stāvvietas ģimenēm. Velosipēdistiem 40 tērauda statīvi drošai velosipēdu pieslēgšanai.

Šis ir kopumā jau 22. “Lidl” veikals Latvijā, un ar savu 1700 kvadrātmetru lielo tirdzniecības zāli, arī plašākais valstī. Radītas arī 50 jaunas darbavietas.

“Lidl” pārstāvji ar svinīgu lentas pārgriešanu atklāja jauno veikalu. Pirmā kliente, kas veikala atklāšanu sāka gaidīt jau plkst. 5.40, saņēma “Lidl” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.

“Lidl” reģionālais vadītājs Andris Cīrulis uzsvēra, ka jaunais veikals Ķengaragā beidzot ienesīs pozitīvas vēsmas apkaimes iedzīvotāju ikdienā: “Esam ļoti priecīgi, ka šajos augstās pārtikas cenu inflācijas un dzīves izmaksu laikos, arī Ķengaragā beidzot atveras mūsu veikals, kura piedāvātās zemās cenas turpmāk dos lielu finansiālu atsvaru daudziem apkaimes iedzīvotājiem!”

Ķengaraga “Lidl” strādās no plkst.7.30 līdz 22 no pirmdienas līdz sestdienai, savukārt svētdienās no plkst.8 līdz 22.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veikalā pieejamas astoņas ātras kases, kā arī divi depozīta taromāti.

“Lidl Latvija” reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 365,5 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas “C E – Beteiligungs-GmbH”. Savukārt kompānijas patiesais labuma guvējs ir Vācijas pilsonis Dīters Jozefs Švarcs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm