Atklāj jauno, 2000 kvadrātmetru plašo “Pļavnieku tirgu”

Rīgā, pašā Pļavnieku sirdī, atklāts jaunais “Pļavnieku tirgus”, kas atrodas tirdzniecības centra “Augusts” telpās, Andreja Saharova ielā 30, informēja “Pļavnieku tirgus” Preses dienestā.

2022. gada 2. decembrī 11:37

Tirgus telpas aizņem vairāk nekā 2000 kvadrātmetru. Patlaban “Pļavnieku tirgū” ir sastopami 42 nomnieki un 27 amatnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atklāšanas kontekstā arī sestdien, 3. decembrī, no plkst. 12 līdz 15 bērniem būs iespēja bez maksas vizināties ar zirgu un poniju. Apmeklētājus šajā laikā priecēs arī titulētais Latvijas paraolimpiskās iejādes jātnieks Rihards Snikus, kurš darbosies kā dīdžejs. Visas dienas garumā, iepērkoties, būs iespēja baudīt mākslinieka Kaspara Pudnika un Suitu sievu muzikālos priekšnesumus.

Visu reģionu garšas

“Pļavnieku tirgū” satiekas Latvijas reģionu – Zemgales, Vidzemes, Kurzemes un Latgales garšas. Tajā atrodami Latvijas mazo pārtikas ražotāju, mājražotāju, zemnieku saimniecību, BIO saimniecību un amatnieku produkti vienkopus. Savu pārtikas grozu var piepildīt ar visa veida pārtikas produktiem – svaigas gaļas un gaļas izstrādājumiem, zivīm un jūras veltēm, piena produktiem, svaigiem dārzeņiem un augļiem, svaigi ceptu maizi un citiem gardumiem.

Irīna Millere:
“Pļavnieku tirgus” un “Imantas tirgus” direktore

“Mūsu pirmajam “Imantas tirgum” šogad 1. jūnijā apritēja trīs gadi. Tā darbība un izaugsme pandēmijas apstākļos pierādīja, ka, iepērkoties, klienti augstu novērtējuši tieši vietējos ražotājus. Mums ir svarīgi saglabāt latviešu kultūras vērtības, palīdzēt vietējiem ražotājiem realizēt savu produkciju un dot iespēju amatniekiem un mājražotājiem iziet plašākā apritē.”

Tirgus direktore norāda, ka tirgus vēlme ir motivēt zemniekus un pārstrādātājus gatavot aizvien kvalitatīvākus produktus, ar to saprotot, ka tiek apzinātas un audzētas vietējam reģionam raksturīgās augu, dzīvnieku sugas, pārstrādē izmantotas tradicionālas metodes, un visā ražošanas procesā tiek izrādīta cieņa pret vidi.

‘Mēs augstu vērtējam Latvijas uzņēmēju darbu. Pļavnieku tirgū zemnieki produkciju uz tirgu ved paši, tāpēc zemnieki un pārstrādātāji tieši tirgū atrod viens otru, lai apmainītos, iepirktu un pārstrādātu preci un atgādinātu Jums par aizmirstām vērtībām – maizīti ceptu krāsnī, svaigu zivju lomu, kadiķu kūpinājumiem, rīta pienu māla krūkā ar omes biezpiena plācenīšiem un pīrāgiem,” viņa noslēdz.

“Pļavnieku tirgus” strādā katru dienu no plkst. 8 līdz 20.

Tirgū varot visu ne tikai apskatīt, bet arī pataustīt, pasmaržot un nogaršot, sola tirgus pārstāvji.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm