tv3.lv

Atceļ “Laimas” kontu apķīlājumu

Rīgas apgabaltiesa šodien atcēla lēmumu par kontu apķīlājumu 25 uzņēmumiem strīdā starp “NP Business centre” un koncernu “Nordic Partners Limited”, kurā iekļauti arī SIA “NP Foods” grupas uzņēmumi, tostarp AS “Laima”.

2014. gada 17. septembrī 14:37

Apķīlājums ir saglabāts vēl trim atbildētājiem. Kā paskaidroja Rīgas apgabaltiesas preses sekretāre Inta Šaboha, šajā daļā lēmums nav pārsūdzams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tie atbildētāji, kuru apķīlājums nav atcelts, var vēlreiz vērsties pirmās instances tiesā.

Iepriekš Rīgas apgabaltiesa atstāja negrozītu lēmumu par daļēju prasības nodrošinājumu, proti, kontu apķīlāšanu, “NP Foods” grupas uzņēmumiem strīdā starp “NP Business centre” un koncernu “Nordic Partners Limited”. Līdz ar to apgabaltiesa negrozīja Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas 20.maija lēmumu, savukārt pieteicēja “NP Business centre” blakus sūdzību noraidīja.

Šis lēmums nebija pārsūdzams.

Patlaban tiesiskā ceļā tiek risināts civilstrīds starp Daumantu Vītolu un “Menard Port LLC” par kopīpašumā esošajam uzņēmumam “NP Business Centre” nodarīto zaudējumu piedziņu. Tiesvedībā, kurā iesaistīta arī “Laima” un citi “NP Foods” grupas uzņēmumi, prasītājs “MenardPort LLC” vēlas no koncerna “Nordic Partners Limited” piedzīt nodarītos zaudējumus 5,3 miljonu eiro apmērā.

Koncerna “Nordic Partners Limited” centrālajā birojā Vecrīgā augusta vidū, brīvdienās, notikusi ielaušanās, un uzņēmumam tika nozagti vairāki dokumenti. Uzņēmums konkrēto ielaušanos skaidro ar notiekošo tiesvedību Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā un pārtikas un citu koncerna uzņēmumu kontu iesaldēšanu. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess, un tiek noskaidroti notikušā apstākļi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm