tv3.lv

“airBaltic” sāk sadarbību ar “ITA Airways”, Latvijas pasažieriem būs jaunas ceļošanas iespējas uz Itāliju

“ITA Airways” un lidsabiedrība “airBaltic” sākusi sadarbību, kas pavērs jaunas ceļošanas iespējas – klienti no Latvijas iegūs ērtu piekļuvi dažādiem galamērķiem Itālijā, informēja “airBaltic”.

25. janvārī 10:20

“airBaltic” paplašinās savu maršrutu tīklu, izvietojot savu BT lidojumu kodu atsevišķos “ITA Airways” lidojumos, kas šajā ziemas sezonā aptvers tādas Itālijas pilsētas kā Brindizi, Bari, Katāniju, Dženovu, Palermo, Redžo di Kalabriju, Lamecia Termi, Turīnu, Triesti un Venēciju, kurām vasaras sezonā pievienosies Boloņa, Florence, Neapole un Verona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“ITA Airways” pasažieri tagad var iegādāties biļetes tiešajiem lidojumiem uz Rīgu no Romas (Fiumicino) un Milānas (Malpensa).

Tāpat arī “ITA Airways” piedāvās jaunus savienojumus saviem pasažieriem un izvietos savu kodu AZ lidojumos, ko “airBaltic” veic starp Itāliju un Latviju.

Martins Gauss
“airBaltic” izpilddirektors

“Mēs ar prieku pievienojam ITA Airways kā partneri mūsu jau esošajam sadarbības lidsabiedrību tīklam. Mūsu spēcīgais partneru tīkls mums nodrošina iespēju vēl vairāk uzlabot savienojamību ar Baltijas valstīm. Jaunā partnerība sniedz ērtus savienojumus ar jau esošiem galamērķiem Itālijā.”

Pateicoties sadarbībai, “ITA Airways” un “airBaltic” klienti varēs lidot uz saviem izraudzītajiem galamērķiem ar vienu biļeti, reģistrēties izlidošanas lidostā un saņemt savu reģistrēto bagāžu lidostā sava ceļojuma galapunktā.

Sadarbības kontekstā jau ir sākusies biļešu tirdzniecība lidsabiedrību attiecīgajās mājaslapās: www.ita-airways.com un www.airbaltic.com, kā arī visos kanālos, lielākajās GDS sistēmās un ceļojumu aģentūrās lidojumiem, sākot no 2022. gada 2. februāra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas valstij pieder 96,14% balsstiesību “airBaltic” kapitālā, bet finanšu investoram, Dānijas uzņēmējam Larsam Tūsenam piederošajam “Aircraft Leasing 1” – 3,86%.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm