tv3.lv

Sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu vietām visā valsts teritorijā

Piektdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem vietām visā valsts teritorijā, informē “Latvijas valsts ceļi” (LVC).

2020. gada 11. decembrī 7:04

Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Vidzemes šosejas posmos Vangaži – Cēsu pagrieziens un Vireši – Veclaicene, Valmieras šosejas posmā no Murjāņiem līdz Braslas tiltam, Daugavpils šosejas posmā Izvalda – Pātarnieki, Rēzeknes šosejas posmos Varakļāni – Rēzekne un Ludza – Terehova, kā arī Liepājas šosejas posmā Annenieki – Blīdene un Kalvene – Liepāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pa reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Alūksnes, Balvu, Cēsu, Daugavpils, Gulbenes, Dobeles, Jelgavas, Krāslavas, Liepājas, Limbažu, Ludzas, Madonas, Ogres, Preiļu, Valkas un Valmieras apkārtnēs.

Slidenos un sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 93 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

LVC atzīmē, ka saskaņā ar meteorologu datiem, dienā turpināsies snigšana un plašākā teritorijā gaidāms sasalstošs lietus. Visintensīvākais tas gaidāms valsts austrumos, kur apledojums veidosies ne tikai uz ceļiem, bet arī uz elektrības vadiem un koku zariem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm