tv3.lv

SIA “Domenikss” uzvar CSDD iepirkumu konkursā

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) papildinās savu autoparku ar jaunu Mercedes-Benz automašīnu, kas īpaši pielāgota transportlīdzekļu tehniskās kontroles nodrošināšanai uz ceļiem. Iepirkumu konkursā uzvaru guvis uzņēmums SIA ”Domenikss”, ar kuru noslēgta vienošanās par automašīnas iegādi 39950.00 eiro vērtībā.

2014. gada 23. septembrī 16:05

SIA Domenikss piedāvājums CSDD iepirkumu konkursam ir atzīts par saimnieciski visizdevīgāko un atbilstošāko izvirzītajām prasībām. Piegādes līgums paredz vienas plašlietojuma automobiļa vienības piegādi, pārbūvi, saskaņošanu un reģistrāciju nepilnu 40 tūkstošu eiro vērtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā ziņots iepriekš, uzņēmums ir veiksmīgi startējis arī citos valsts iepirkumu konkursos, nodrošinot sabiedrisko pārvadātāju, kravas pārvadātāju un neatliekamās medicīniskās palīdzības autotransporta piegādi.

Pēdējā gada laikā SIA ”Domenikss” konkursa ietvaros nodrošinājis transportlīdzekļus vai sniedzis tehniskās apkopes un remonta pakalpojumus tādām organizācijām kā AS ”Liepājas autobusu parks”, SIA ”Daugavpils Gaļas kombināts”, valsts centrālā banka ”Latvijas Banka”, pilnsabiedrība ”Rīgas mikroautobusu satiksme”, ”Dobeles novada pašvaldība”, ”Latvijas Republikas Saeima”, ”Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests” un ”Valsts robežsardze”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm