Valsts austrumu un ziemeļu daļā apgrūtināta braukšana pa vietējiem autoceļiem

Šorīt vietām sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu uz vietējiem autoceļiem Latvijas ziemeļu un austrumu pusē, liecina VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) apkopotā informācija.

21. martā 7:24

Apgrūtināta braukšana uz vietējiem autoceļiem ir Limbažu, Valmieras, Alūksnes, Gulbenes, Jēkabpils, Rēzeknes, Preiļu, Daugavpils un Krāslavas apkaimē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saglabājas arī nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem daudzviet Latvijas teritorijā. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 377 grants ceļu posmos. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama LVC interneta mājaslapā.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošo transportlīdzekli, kā arī izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu.

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem LVC aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos “Twitter” un “Facebook”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm