Rīgas ceļmalu kupenās noliktie auto traucē tīrīt sniegu; pašvaldība izziņo jaunus ierobežojumus

Saistībā ar nepieciešamību nodrošināt ziemas dienestu darbu un sniega tīrīšanu otrdien, 20. decembrī, uzstādīs informatīvos plakātus ar lūgumu nenovietot automašīnas stāvēšanai trīs Rīgas ielās.

2022. gada 19. decembrī 14:07

Ceļazīmes “Apstāties aizliegts” ar papildu ceļazīmēm par automašīnu evakuēšanu tiks uzstādītas nākamajā dienā, 21. decembrī, kad zīmju darbība arī stāsies spēkā. Nepieciešamības gadījumā stāvēšanai atstātos transportlīdzekļus, kas traucē sniega tīrīšanu, pārvietos uz tuvāko stāvēšanai atļauto vietu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Informatīvie plakāti tiks uzstādīti:

  • Malienas ielā, posmā no Veldres ielas līdz Hipokrāta ielai (apbūves pusē);
  • Lokomotīves ielā, posmā no Bultu ielas līdz Ikšķiles ielai (abās pusēs);
  • Pilsoņu ielā, posmā no Tukuma ielas līdz Liepājas ielai (ielas pusē ar pāra skaitļu numerāciju).

Rīgas Pašvaldības policija ziņo, ka šogad Krāslavas un Ulbrokas ielā kopš oktobra beigām ieviestas izmaiņas, paredzot stāvēšanas aizliegumu konkrētās nedēļas dienās. Šāds ierobežojums radīts, lai efektīvāk būtu iespējams nodrošināt ceļu uzturēšanu.

Tāpat ziemas sezonā vairākās Rīgas ielās brīžiem tiek uzstādītas pagaidu stāvēšanas aizlieguma ceļa zīmes, lai uz attiecīgo periodu tīrīšanas tehnikai būtu iespējams piekļūt teritorijai.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka gadījumos, kad autovadītāji neievēro uzstādītās ceļazīmes, automašīnām ne tikai tiek piemērots sods, bet tās arī tiek evakuētas uz citu apkārtnē esošu stāvvietu.

Policija aicina autovadītājus būt saprotošiem un pārvietot savus transportlīdzekļus laikus.

Vienlaikus Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka gadījumos, kad autovadītāji ilgstoši (ilgāk par trim dienām) izmanto publiski pieejamu stāvvietu, noteikumi paredz, ka viņiem pašiem ir jānotīra sniegs ap savu automašīnu tādā mērā, lai tas netraucētu citu transportlīdzekļu un gājēju kustību, kā arī, lai tas netraucētu ceļu uzturēšanas darbiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm