tv3.lv

Piektdien gājiena laikā ierobežos un slēgs satiksmi uz Akmens tilta

Piektdien, 20. maijā, no plkst. 18.00 Rīgā notiks gājiens “Par atbrīvošanos no Padomju mantojuma”, kā rezultātā tiks ierobežota satiksme pa maršrutu: Brīvības laukums–Kaļķu iela–Akmens tilts–Uzvaras bulvāris–Slokas iela–Uzvaras parks, portālu “tv3.lv” informē Rīgas dome.

19. maijā 11:03

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju minētajā maršrutā no plkst. 18.10 līdz gājiena beigām atbilstoši nepieciešamībai slēgs gājēju un transportlīdzekļu satiksmi (izņemot sabiedrisko transportu). Tāpat tiks nodrošināta gājiena dalībnieku pārvietošanās pa minēto maršrutu, kā arī ceļu satiksmes drošība un sabiedriskā kārtība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbilstoši nepieciešamībai norādītajā laikā minētajā maršrutā un maršrutu šķērsojošo ielu krustojumos tiks apturēta sabiedriskā transporta satiksme. Vienlaikus no plkst. 18.10 līdz gājiena beigām uzņēmums “Rīgas satiksme” organizēs 10., 23. un 26. maršruta autobusu un 27. maršruta trolejbusu satiksmi virzienā no pilsētas centra pa maršrutu līdz Uzvaras bulvārim, tālāk pa Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, un tālāk pa maršrutu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm