tv3.lv

Autotransporta direkcija: Tarifu izmaiņas reģionālajā sabiedriskajā transportā šogad nav plānotas

Tarifu izmaiņas reģionālajā sabiedriskajā transportā šogad nav plānotas, ceturtdien intervijā TV3 raidījumam “900 sekundes” sacīja Autotransporta direkcijas (ATD) valdes priekšsēdētājs Kristiāns Godiņš.

16. jūnijā 9:11

Godiņš atzīmēja, ka šobrīd vairāki pasažieru pārvadātāji ir vērsušies ATD ar lūgumu izvērtēt iespēju paaugstināt līgumcenu saistībā ar straujo degvielas cenu kāpumu, taču tarifu reģionālajā sabiedriskajā transportā nenosaka pārvadātāji, bet gan Sabiedriskā transporta padome, izvērtējot vairākus aspektus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs nevēlētos šobrīd skriet ar tarifa pārskatīšanu jau šogad, ņemot vērā vairākus apstākļus,” sacīja Godiņš, piebilstot, ka tarifu pārskatīšana būtu skatāma kontekstā ar visa sabiedriskā transporta sistēmas pakalpojuma kvalitātes celšanu.

Tostarp ATD vadītājs minēja, ka no nākamā gada Latvijā pasažieru pārvadājumus sāks nodrošināt jaunie elektrovilcieni, kā arī vēl notiek jaunu autobusu iepirkums.

Vienlaikus Godiņš aicināja iedzīvotājus pēc iespējas vairāk izvēlēties sabiedrisko transportu, jo pārvadāto pasažieru skaits ietekmēs to, kāda būs turpmākā tarifa politika un kādi būs tarifi.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm