tv3.lv

Sākas “Latvijas Gada auto” rudens sesija

20.septembrī plkst.9.30 tirdzniecības centra “Mols” stāvvietā pulcēsies konkursam “Latvijas Gada auto 2015” pieteiktie auto, žūrijas biedri un mediju pārstāvji, lai plkst. 10.00 dotos 320 kilometrus garā testu braucienā.

2014. gada 19. septembrī 16:42

Pavisam kolonnā būs 16 auto. No tiem trīs (visi “Ford” – “Transit”, “Transit Courier”, “Tourneo Connect”) pretendē uz titulu nominācijā “Latvijas komercauto 2015”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat šajā braucienā notiks divas Latvijas pirmizrādes. Pirmā no tām ir “Nissan X-Ttrail” – agrāk ļoti populāro, robusto, lietišķo modeli nomainījis kaut kas pavisam citāds. Otrā ir “Nissan Pulsar” – 440 cm garais auto centīsies atjaunot firmas pozīcijas Eiropas populārākajā kompaktklasē, kur kopš “Almeras” laikiem “Nissan” ļāvis dominēt citiem.

Nosacīti par pirmizrādi var saukt arī cita “Renault Megane Grandtour” klātbūtni. Modelis gan nav pavisam jauns, tomēr “feislifta” izmaiņas ir būtiskas un interesantas. Līdzīgs statuss ir “Škoda Octavia Scout” – jau pazīstamā “Octavia” universāļa pilnpiedziņas versijai.

Pārējie dalībnieki – “Škoda Rapid Spaceback”, “Jeep Cherokee”, “Nissan Qashqai”, “Dacia Duster”, “Opel Insignia Country Tourer”, “Honda Civic Tourer”, “Mazda3”, “Fiat 500L Trekking” un “Mini Cooper S” žūrijai jau mazliet pazīstami no pavasara testiem, taču tādēļ ne mazāk interesanti. It īpaši tiešā konfrontācijā ar pretendentiem. Uz titulu “Latvijas Gada auto 2015” arī pretendē: “Renault Twingo”, “Seat Leon ST”, “Maserati Ghibli”. Jaunus pretendentus uz prestižo titulu var pieteikt līdz 2014. gada 6. decembrim.

Nelielas, bet būtiskas izmaiņas notikušas žūrijas sastāvā. Tā papildināta ar vairākiem satiksmes nozares profesionāļiem. Pirmo reizi šādā braucienā piedalīsies Latvijas Valsts ceļu valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un Valsts mežu transporta daļas vadītājs Jānis Bite. Par viņu iespaidiem un vērtējumiem stāstīsim pēc finiša.

Nākošais konkursa pasākums būs “Latvijas Gada auto klientu testa diena Molā” 11. oktobrī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm