“Zebra” testē: kā ir braukt ar elektrisko velosipēdu, un kādām vajadzībām tas piemērots?

2021. gada 30. septembrī 22:03

Pasaulē reizēm ir radušās dažādas neierastas lietas, risinājumi, un “Zebra” aplūkoja vienu no tādiem – elektrisko velosipēdu.

Pēc skata elektrovelosipēds daudz neatšķiras no parastā velosipēda – tam ir papildu baterija, ar kuru ir iespējams nobraukt 50-70 kilometrus atkarībā no intensitātes.

Pati braukšana, protams, ir līdzīga kā ar parasto velosipēdu, tomēr braucējam ir iespējams kontrolēt, cik daudz elektriskais velosipēds viņam “palīdz”.

“Zebra” izmēģināja braukšanu nedaudz kalnainā reljefā gan ar elektrovelosipēda “palīdzību”, gan arī standarta režīmā. Atšķirības ir jūtamas uzreiz, jo ar elektrisko velosipēdu braukšana ritēja bez piepūles un tika attīstīts aptuveni 20 km/h liels ātrums, savukārt pārvietošanās velosipēda režīmā bija aptuveni divas reizes lēnāka un prasīja arī ilgāku laiku.

Elektriskais velosipēds būs piemērots tiem, kuri vēlas mērot garākas distances bez diskomforta (lielāks nogurums un arī sasvīšana), kā arī tiem, kuri dzīvo kalnainākās vietās. Šis braucamais gan nav no lētajiem, jo arī atlaižu sezonā maksā ap 3000 eiro un pārvietojoties ar elektrovelosipēdu ir papildus jāpiedomā, kur šādu transportlīdzekli ir droši novietot.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm