“Zebra” skaidro, kas labos nekvalitatīvi veikto ceļa remontu Juglas ielā

Raidījuma vadītājs Pauls Timrots ieradies Juglas ielā, pie mēbeļu veikala “IKEA”, kur nesen “Zebra” jau viesojās, analizējot ceļazīmes, kurām ticēt nevar. “Kurš muļķis liek te zīmes?” toreiz neizpratnē bija “Zebra”. Dažas nepareizi izliktas ceļazīmes uz ceļa grauj ticību tām kopumā.

9. martā 23:02

Cilvēki, kas izvietoja nekam nederīgās zīmes, ceļa remontu ir pabeiguši ar ļoti “elegantu” rokrakstu – tagad pāri Juglas ielas stiepjas tramplīns, visām mašīnām un “smagajam” mazliet jāpalecas, šķērsojot šo posmu, kas galīgi neesot vērtējams kā labi padarīts darbs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora pienākumu izpildītājs Jānis Vaivods norāda, ka minētā vieta ir apsekota, departaments sazinājies ar darbu veicēju un lūdzis sakārtot šo vietu. Viņš gan uzsvēra – tā kā darbi tiek veikti ziemā, asfaltu atjauno tikai tranšejas asfaltā ar auksto asfalta tehnoloģiju, kas ir mazāk līdzena nekā karstā asfalta tehnoloģija.

Pēc labvēlīgāku laikapstākļu iestāšanās būvkomersantam būs jānofrēzē asfalts ne tikai tranšejas platumā, bet desmit metrus uz katru pusi no tās, un šis ceļa posms jāatjauno pilnā apmērā ar karsto asfalta tehnoloģiju, sola Vaivods.

“Zebra” arī ievērojusi, ka minētajā ceļu posmā trūkst apmales, kas norobežo ceļa brauktuvi, kā arī ir citas nepilnības. Arī to departamentā sola apsekot un parūpēties, lai nepilnības tiek novērstas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm