tv3.lv

“Zebra” skaidro: kā uzlabot satiksmes drošību pie iecienītās kafejnīcas Vidzemes šosejas malā?

Katru gadu pavasarī notiek ikgadējā Latvijas Valsts ceļu (LVC) konference un šogad tajā notika arī hakatons jeb ideju konkurss par to, kā uzlabot satiksmes drošību reālā vietā Latvijā. Pasākumā bija arī “Zebras” filmēšanas komanda.

12. maijā 22:02

Vieta, kurā nepieciešamas veikt satiksmes uzlabojumus, atrodas 77 kilometrus no Rīgas pie viadukta jeb pagrieziena uz Cēsu apvedceļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Galvenā problēma šajā vietā ir tāda, ka daudziem vajag nogriezties pa kreisi uz vietu, kur ceļmalā atrodas kāda iecienīta kafejnīca. Autovadītāji brauc katrs uz savu pusi, un tas nozīmē to, ka viena daļa iet pāri ceļam, uz kura ir vērā ņemama satiksme.

Otra problēma ir tā, ka cilvēki, kas ieraudzījuši kafejnīcu un sadomājuši paēst, apstājas pilnīgi stihiski ceļmalā, kur nav labiekārtots stāvlaukums ne vienā, ne otrā ceļa pusē.

Tas neatbilst nekādiem noteikumiem un standartiem, tāpēc LVC nolēmuši aicināt talkā ekspertus, lai saprastu, ko šajā vietā var izdarīt ilgtermiņā ar lieliem ieguldījumiem, bet ko varētu izdarīt ar mazāku naudu, bet tuvākajā laikā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm