“Zebra” par satiksmes nebūšanām Juglas ielā: viens krustojums ir pilnībā sabojājis Rīgas apvedceļu

12. janvārī 22:01

Juglas ielas un Murjāņu ielas krustojums jau iepriekš nonācis raidījuma “Zebra” redzeslokā. Diemžēl ne tajā patīkamākajā kontekstā.

Pērnā gada rudenī tur notika remontdarbi un automašīnām bija aizliegts griezties pa kreisi, ko gan ne visi ievēroja. Tagad remontdarbi ir beigušies, bet ir šaubas, vai to rezultātu varētu dēvēt par satiksmes uzlabojumiem.

Tagad šajā vietā zaļās fāzes beigās uz luksofora iedegas sarkanais krustiņš, kas liecina par to, ka neviens nebrauks virsū, ja tiks veikts kreisais pagrieziens. Tas nozīmē, ka tie daži šoferi, kuriem vajag pa kreisi, izveido tādu sastrēgumu, ka tie, kuriem vajag taisni, brauc tikai pa vienu joslu, un krustojuma caurlaides spēja uz pusi samazinās.

Zinot, ka Juglas iela sajūgā ar Lubānas ielu un Krasta ielu ir Rīgas apvedceļš, tad šajā vienā krustojumā visa labā doma tiek izjaukta.

Tāda pati situācija kā Juglas ielā ir arī Biķernieku ielā – tur ir divas joslas, pa kurām varētu braukt taisni. No vienas dažiem vajag pa kreisi, un tur sarkanais krustiņš luksoforā iedegas uzreiz. Līdz ar to visu pusminūti, kurā ir zaļā gaisma, automašīnas brauc taisni pa abām joslām un tie, kuriem vajag pa labi vai pa kreisi, nogriežas, nevienam netraucējot. Kas ir tas šķērslis, lai ko tādu nevarētu ieviest arī Juglas ielā? Luksofora lampa ar krustiņu jau ir uzstādīta – atliek mainīt tikai fāzes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm