“Zebra” atskatās uz mūžībā devušās Valdas Kjasperes paveikto, liekot pamatus satiksmes drošības izglītībai Latvijā

2021. gada 30. decembrī 22:50

Ceturtdien, 22.decembrī, mūžībā devusies ceļu satiksmes drošības pamatlicēja Latvijas izglītībā, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniece, bērnu un jauniešu izglītības projektu vadītāja Valda Kjaspere, un raidījums “Zebra” atskatās uz viņas paveikto, visu mūžu veltot bērniem.

Kjaspere izveidusi vienotu satiksmes drošības apmācības sistēmu, kā arī atbalsta mehānismus pedagogiem, tāpat viņa ir likusi pamatus satiksmes drošības izglītībai Latvijā. “Iespējams, pieaugušo viņu pat nepamanīja, bet vairāku paaudžu bērni gan Valdu noteikti atcerēsies. Pateicoties viņai, tik daudzi Latvijas bērni un jaunieši zina un, kas ir svarīgākais, izprot un ievēro, kā rīkoties satiksmē. Savukārt bērnu pedagogi skolās saņēma no viņas metodiskos materiālus un cilvēcisko atbalstu,” stāsta raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Viņas veidotajos satiksmes drošības konkursos vairāk nekā 25 gadu garumā ir piedalījušies tūkstošiem bērnu un jauniešu. Jauno satiksmes dalībnieku forums, Gribu būt mobils, Gada jaunais autovadītājs un interneta vietne berniem.csdd.lv ir fundamentāli izglītības projekti, kurus ir izlolojusi un attīstījusi Kjaspere. Pateicoties viņai daudz Latvijas bērnu un jauniešu ne vien zina, bet izprot un ievēro satiksmes kārtību.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valdas tuviniekiem, draugiem un ģimenei!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm