“Zebra” analizē lielgabarīta transportlīdzekļu uzvedību uz Tallinas šosejas, apdzenot citus sporta auto manierē

25. maijā 22:38

Pavisam bija milzīga avārija uz Gaujas tilta, kas paralizēja satiksmi uz Tallinas šosejas un neviens nekur pa to nevarēja aizbraukt. Kā nākas, ka divas smagās automašīnas, ar kādām visbiežāk brauc profesionāļi, saskrienas ar traktoru, vaicā raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots.

Raidījumam “Zebra” ir iesūtīti daži video, kā brauc autobusi un kravas mašīnas pa attiecīgo šoseju. Piemēram, kādā video redzams, kā autobuss vēlas apdzīt automašīnu, kura jau tā brauc ar ātrumu, kas pārsniedz 90 kilometrus stundā. Tikmēr priekšā automašīnai ir tik daudz mašīnu, ka būtībā nav jēgas apdzīt neko. Autobuss varonīgi brauc garām, sakurina, cik var, priekšā automašīnas, smagie nāk pretī, apdzīt nav kur. Distance tuvu. Tomēr, spiežot visus pretimbraucošos malā, autobuss apbrauc citus satiksmes dalībniekus.

Līdzīgs gadījums redzams arī, “smagajam” apdzenot priekšā braucošos, pāri nepārtrauktajai līnijai apbraucot priekšējo mašīnu, kas brauc normālā ātrumā. “Smagais” jūtas draiski uz bezbēdīgi, pāri nepārtrauktai līnijai līkumā, neko neredzot, viņš apdzen. Ir vēl citi šādi gadījumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī fotoradari nepalīdz mainīt pārgalvīgu autobraucēju uzvedību. Kamēr policija ir pazudusi, sākas bardaks uz ceļa, spriež raidījuma vadītājs Pauls Timrots, aicinot policistiem nodrošināt normālas algas un policijai atgriezties uz ceļiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm