tv3.lv

Mežaparkā brīvdienās notiks “Skrejriteņu un velo drošas braukšanas dienas”

19. maijā 23:40

AS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) un Rīgas pašvaldība pirmo reizi rīko divu dienu pasākumu “Skrejriteņu un velo drošas braukšanas dienas”, kas norisināsies 20. un 21. maijā Mežaparka Lielajā estrādē.

Pasākumā visi interesenti varēs  izmēģināt drošas braukšanas iemaņas ar elektroskrejriteņiem un velosipēdiem, bet pieaugušie piereģistrēt savu vai bērnu velosipēdu un elektroskrejriteņi, izmēģināt CSDD drošas braukšanas trasi, piedalīties virtuālās realitātes sacensībās un baudīt mūziku.

Turklāt abas dienas ģimenes ar bērniem Mežaparkā varēs paveikt daudz noderīga, piemēram, nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu, kas ir obligāts dalībai ceļu satiksmē ar velosipēdu bērniem līdz 18 gadu vecumam, bez maksas apdrošināt savu bērnu pret nelaimes gadījumiem, saņemt ārsta konsultāciju par to, ko darīt traumu gadījumā un kā sniegt pirmo medicīnisko palīdzību.

Ikviens, kas vēlēsies apgūt drošas braukšanas prasmes ar elektriskajiem velosipēdiem un elektroskrejriteņiem, varēs piedalīties vērtīgu balvu izlozē, tostarp laimēt dāvanu karti uz Rīgas Zooloģisko dārzu.

Pasākuma programma:

20. maijā no plkst. 14 līdz plkst. 16 un 21. maijā no plkst. 11 līdz plkst. 17 – mūzika, iespēja bez maksas izmēģināt CSDD drošas braukšanas trasi ar elektroskrejriteņiem un velosipēdiem  drošas braukšanas prasmju apguvei, kā arī citas izklaides iespējas, ko piedāvā pasākuma rīkotāji.

Elekroskrejriteņus un velosipēdus iespējams izmantot no 14 gadu vecuma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm