tv3.lv

Lienes, Avotu un Asaru ielā pārbūvēs krustojumu

Krustojuma pārbūvē bija paredzēts arī nomainīt un uzlabot satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus J. Asara ielas posmam no pārbūvējamā krustojuma līdz Pērnavas ielai.

Tāpat plānots pārbūvēt Valmieras ielas, A. Deglava ielas un Tallinas ielas krustojumu, likvidējot Valmieras ielas pieslēgumu krustojumam A. Deglava ielas-Pērnavas ielas posmā un pārbūvēt A. Deglava ielas un Pērnavas ielas krustojumu, kā arī nomainīt/uzlabot satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus Pērnava ielas un Tallinas ielas posmam.

Projekts paredz pārbūvēt arī A. Deglava ielas posmu no Pērnava ielas līdz Augšielai.

Paredzēts, ka būvprojektā paredzētie risinājumi radīs drošu vidi visiem satiksmes dalībniekiem.

Iedzīvotāji gan vēlas vairāk telpas gājējiem, kā arī zaļumu un nepalielināt satiksmes intensitāti, pretēji tam, kā projekts sākotnēji paredzējis. Iedzīvotāji ļoti iebilda pret luksoforu uzstādīšanu krustojumā satiksmes plūsmas organizēšanai. Taču Rīgas domes Satiksmes departamentu neizdevās pārliecināt, tāpēc rosināts izvietot mazāk luksoforu un citus satiksmes plūsmas regulējošos mehānismus.

Departamentā sola, ka teritorija pēc pārbūves būs skaidrāk saprotama un tajā būs vieglāk orientēties. Vadītājam nebūs jādomā, par kuru trajektoriju tālāk doties.

Plašāk “Zebra” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm