Motormuzejā atklāta Latvijas auto kolekcionāru restaurēto spēkratu izstāde

Londonā šajā nedēļas nogalē norisinās vērienīga antīko spēkratu parāde, kurā apskatāmi simtiem ekskluzīvi unikāli automobiļi. Pasākumā norisinās šovi ar slavenību piedalīšanos un kā allaž tie piesaista tūkstošiem apmeklētāju. Apskatīt seno laiku automobiļus gan iespējams arī Rīgā. Motormuzejā durvis vērusi jauna izstāde, kurā tiek izrādīti svaigākie Latvijas kolekcionāru restaurētie eksemplāri.

2017. gada 24. februārī 22:53

Londonas klasisko auto šovs ir tradicionāls pasākums, kas pulcē simtiem seno auto kolekcionāru. Tā viņiem ir iespēja padižoties ar savā īpašumā esošajiem restaurētajiem auto, kā arī iepazīties ar citiem kolekcionāriem. Anglijā īpaši populāri ir klasiskie 20. un 30. gadu automobiļi, ko brīvdienās var redzēt arī uz ceļiem, jo to īpašnieki nekautrējas savus rūpīgi koptos spēkratus izrādīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šogad izstādē apskatāmas arī ļoti unikālas mašīnas – tostarp vairāki seni “Ferrari” sacīkšu automobiļi. Daudzu unikālo modeļu vērtība mērāma desmitos miljonu eiro.

Foto

Tikmēr Rīgas motormuzejā šodien durvis vērusi jauna izstāde ar nosaukumu “Garža”, kurā eksponēti spilgtākie 2016. gada Latvijas Antīko automobiļu kluba biedru un kolekcionāru atradumi. Izstādē apskatāmi desmit dažādu laiku un stilu automobiļi, turklāt katram no šiem auto ir savs īpašais stāsts.

Pārējo automobiļu vidū ir gan “Jaguar”, gan “Alfa Romeo” modeļi, gan klasiskā 30. gadu stilā ieturēti Amerikāņu “Packard” un “La Salle” automobiļi. Izstāde būs apskatāma līdz maijam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm