Kopbraukšanas platforma “Taxify” maina nosaukumu un logotipu

Kopbraukšanas platforma “Taxify” maina nosaukumu un logotipu uz “Bolt”, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību pārstāve Kristīne Šeiko.

2019. gada 7. martā 8:58

Viņa atzīmēja, ka izmaiņas pietuvinās zīmola identitāti atbilstoši uzņēmuma vīzijai un redzējumam par transporta nozari kopumā, kas šobrīd piedāvā ne tikai taksometra pakalpojumus, bet arī koplietošanas motociklus un elektriskos skūterus. Uzņēmuma jaunais nosaukums “Bolt” akcentējot uzsvaru uz ikdienas dinamisko kustību, atspoguļojot arī kompānijas redzējumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmuma pārstāvji skaidro, ka klientiem nav nepieciešams lejupielādēt jaunu aplikāciju, un uzņēmums turpinās nodrošināt visus iepriekšējos pakalpojumus. “Taxify” aplikācija tikšot automātiski nomainīta uz “Bolt” lietotni.

Pilnīga pāreja uz jauno zīmolu notikšot mēneša laikā.

Kopbraukšanas platformu “Taxify”, kas turpmāk būs pazīstama kā “Bolt”, pirms pieciem gadiem dibināja Villigs, un kopš tā laika uzņēmums savu darbību ir paplašinājis, piedāvājot ne tikai braucienus ar taksometriem. Igaunijā radītais tehnoloģiju uzņēmums šobrīd apkalpo jau 25 miljonus klientu vairāk nekā 30 valstīs visā pasaulē. Tā bija arī pirmā lietotne, kur vienuviet pieejami kopbraukšanas pakalpojumi un braucieni ar skūteri, un uzņēmums pašlaik strādā pie tā, lai paplašinātu skūteru pakalpojumus vairākās Eiropas pilsētās.

“Taxify” ir starptautisks transporta tīklu uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Tallinā, Igaunijā. “Taxify” darbojas 30 valstīs Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā un Centrālamerikā. Igaunijā reģistrētā kopbraukšanas platforma “Taxify” dibināta 2013. gadā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm